Hesabım
  Gençlik ve Başkaldırının Hüküm Sürdüğü 20 Film!
  17 Haz 2017 - 10:01

  "Gençlerin kanı kaynıyor."

  #1
  1. #1 +

  Genç ve yakışıklı Ren MacCormack Boston kentini bırakarak, daha ziyade bir taşra kasabası olan Bomont’taki akrabalarının yanına taşınır. Görünümü çekici olduğu kadar kişiliği de asi olan Ren, kasabada "huzuru" sağlamak adına uygulanan bazı yasakları alt üst edecektir. 
  Bomont kasaba konseyinin, 5 gencin ölümünün ardından rahip Shaw Moore rehberliğinde çıkarttığı kamuya açık yerlerde yüksek sesle müzik dinleme ve dans etme yasağı, Ren liderliğinde ve Bomont'un yerlisi gençler sayesinde tarihe karışacaktır. Diğer yandan rahibin güzel ama problemli kızı Ariel, Ren'in duygularını alt üst edecektir...

  Her başkaldırış beraberinde direniş ruhunu getirir...
  Devamı...

  Çocuklarının etrafında pervane olan en iyi aileler dahil herkes çocuklardan şikayet eder. Genellikle kendi çocuklarından olmamakla birlikte evrensel bir gerçek olarak bu durum böyledir diyebiliriz. Asi, yaramaz, başına buyruk çocuklar... Özgür düşüncenin vücut bulmuş gençlik yılları, bazen bu genç insanların aileleri bazense toplum için oldukça yorucu ve zor zamanlar yaratabiliyor. Bu galerimizde sizi biraz geriye, gençlik yıllarınıza götürüyoruz. Ünlü yönetmenler ve onların gençlik hakkındaki düşüncelerine yakından bakın.

  Keyifli seyirler!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top