Hesabım
  Yakın Plan: Jennifer Lawrence
  15 Ağu 2022 - 09:00

  İyi ki doğdun Jennifer Lawrence!

  Medium
  1. Medium +
  Medium (2006) Claire Chase
  Devamı...

  X-Men serisinin karizmatik Mystique'i ve Açlık Oyunları'nın cesur Katniss'i olarak şanını yürüten Jennifer Lawrence bugün 32. yaşını kutluyor!

  Son olarak Adam McKay'in dört kategoride Oscar'a aday gösterilen karak komedisi "Don't Look Up"ta Leonardo DiCaprioMeryl Streep gibi yıldız oyuncularla birlikte rol alan Jennifer Lawrence'ın doğum günü şerefine kariyerinde en önemli noktaları derledik!

  15 Ağustos 1990 doğumlu Jennifer Shrader Lawrence günümüzde Hollywood'un en sevilen yıldızlarından biri. Amerikalı oyuncunun güzelliği, başarısı ve doğallığı günümüz sinema takipçileri arasında bir hayli takdir görüyor.

  Debra Granik'in yönettiği Gerçeğin Parçaları filmindeki performansıyla Akademi Ödülleri'nde En İyi Kadın Oyuncu Akademi Ödülü'ne aday olan güzel yıldız, David O. Russell'ın yönettiği ve 8 dalda Oscar'a aday olan Umut Işığım filminde filmin ana karakterlerinden Tiffany Maxwell'ı canlandırarak büyük bir patlama yaptı ve En İyi Kadın Oyuncu Oscarı dahil Altın Küre, SAG ve bağımsız filmlere verilen Independent Spirit ödülünü kazandı.

  Jennifer Lawrence yakın zamanda "Causeway" adlı dram filmiyle izleyici karşısına çıkacak. Çekimleri tamamlanan ve Lila Neugebauer tarafından yönetilen filmde Lawrence, Afganistan'da savaşırken beyin travması geçiren ve evine geri döndüğünde uyum sorunları yaşayan Amerikalı bir askere hayat verdi. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top