Hesabım
  Yılın En Çok Kazanan Oyuncuları Burada!
  27 Ara 2017 - 13:29

  Bu yıl en çok hangi oyuncular için karlı geçti dersiniz?

  10.
  1. 10. +
  John Boyega: Henüz 25 yaşında olan genç oyuncu yeni nesil Star Wars üçlemesinin Finn'i olarak tanındı. Dünya çapında 815 milyon dolar kazanan Star Wars: Son Jedi'dan aldığı çekin yanı sıra yıl içinde boy gösterdiği Detroit ve The Circle gibi filmler de yıllık gelirini arttırdı.
  Devamı...

  Bu yıl Hollywood açısından oldukça karlı bir yıl oldu. Sinema tariihi boyunca en çok gişe elde eden filmler listesine girmeyi başaran pek çok yapımın seyirciyle buluştuğu bu yıl içinde, elbette kimi oyuncuların cepleri de bir hayli doldu. Forbes Dergisi geleneksel gelir hesaplamaları ile bu yılın en çok para kazanan oyuncularını belirledi.

  Boy gösterdikleri filmlerin gişe rakamlarına derlenen listede genç oyuncuların ağırlığı da dikkat çekti. 10 kişilik listenin yarısına yakını 30 yaş altı oyuncular arasından çıktı. Bakalım bu yılın en çok kazanan oyuncuları kimler olmuş?

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • melis birkan
   john boyega, tom holland, daisy ridley daha bu kadar deneyimsizken doğru şirketlerle çalıştıkları için tonlarca para alıyor. Bu sanat değil, bu tekelleşme artık.
  Yorumları göster
  Back to Top