Hesabım
  Nereden Nereye: Alacakaranlık Oyuncuları

  Onlar da büyüdü!

  Alacakaranlık serisi, ilk filminin vizyona girmesinden bugüne hayran sayısından pek bir şey kaybetmeyen nadir filmlerden biri. Her ne kadar çok kaliteli bir hikayesi olmasa da gişedeki başarısı asla es geçilemez. Kaliteli bulmadığını belirten hemen herkesin bu seriyi çoktan izlemiş olduğunu söylememize bile gerek yoktur. İzlemeden nasıl anlayabilirdik ki zaten?! İzlerken korkunç CGI'dan kör olmadığımız için mutlu olabiliriz.

  2008 yılından bugüne 'team Edward' ve 'team Jacob' çekişmeleri ile Bella nefreti süredursun, biz de filmde hayran olduğumuz oyuncuların bugünlerde neler yaptığını filmin 10. yıl dönümü anısına inceleyelim. Alacakaranlık'ın sevdiğimiz oyuncuları nerede ve ne yapıyorlar?

  Bella Swan

  Kristen Stewart şimdilerden "Charlie'nin Melekleri"nden biri olacak olmasıyla gündemde bulunuyor.

  Edward Cullen

  Robert Pattinson  Soygun filmi ile geçtiğimiz yılın odağında yer almıştı. Şu anda ise Timothee Chalamet ile rol alacağı The King filmiyle gündemdeki yerini koruyor.

  Jacob Black

  Taylor Lautner Scream Queens ve Cuckoo dizileriyle kariyerine devam ediyor.

  Carlisle Cullen

  Peter Facinelli de kariyerine televizyonda devam eden isimlerden. Glee, Nurse Jackie, American Odyssey, Supergirl, S.W.A.T. gibi dizilerde aldığı roller ile biliniyor.

  Esme Cullen

  Elizabeth Reaser en son olarak Netflix'in gündeme oturan korku dram dizisi The Haunting of Hill House ile gündeme geldi.

  Alice Cullen

  Ashley Greene karıştığı skandallar nedeniyle gündemdeki yerini koruyamıyor. Birçok filmde yer almasına rağmen geri planda kalıyor.

  Emmet Cullen

  Kellan LutzTaraji P. Henson ile birlikte rol alacağı What Men Want filmiyle gündemde.

  Rosalie Hale

  Nikki Reed, Alacakaranlık serisinin ardından özellikle Sleepy Hollow dizisi ve Umudunu Kaybetme filmiyle gündemdeki yerini korudu.

  Jasper Hale

  Jackson Rathbone da Ashley Greene gibi birçok film ve dizide yer alsa da adını gündemde tutmayı başaramayan isimlerden.

  Jessica Stanley

  Anna Kendrick, Alacakaranlık'ın ardından en az Kristen Stewart ve Robert Pattinson kadar başarılı olup, The Accountant, Küçük Bir Rica, Sihirli OrmanPitch Perfect gibi yapımlarda başrol olarak yer aldı.

  Angela Weber

  Christian Serratos geçirdiği değişimle onu tanımamamıza neden olsa da, bu listenin en şanslı isimlerinden. The Walking Dead'deki rolünü 5 yıldır korumaya devam ediyor.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top