Hesabım
  En Korkunç Noel Filmleri
  23 Ara 2021 - 15:15

  Yılbaşı akşamında korkmak isterseniz, sizlere önerebileceğimiz filmler burada!

  Silent Night (2021)
  1. Silent Night (2021) +
  Başrollerinde Keira Knightley ve Matthew Goode'nin yer aldığı Silent Night, bizi sıcacık bir Noel buluşmasına davet ediyor. Eski arkadaşların bir araya geldiği bu Noel akşamında neredeyse her şey mükemmel... Gecenin sonunda herkesin ölecek olması dışında!
  Devamı...

  Noel filmleri denilince aklınıza Evde Tek Başına, Hediye Operasyonu, Kutup Ekspresi, Aşk Her YerdeElf gibi kalpleri ısıtan, bol bol kar manzaralı ve eğlenceli, insana kendisini iyi hisettiren filmler geliyor değil mi? Yeni yıla girmeye yaklaştığımız günlerde, çoğumuz böyle sıcacık Noel filmleri izleyerek moral depolamayı çok seviyoruz.

  Peki, bütün yıl uslu duran çocuklara hediyeler dağıttığına inanılan Noel Baba'yı, rengarenk süslenmiş çam ağaçlarını, lapa lapa yağan karı korkunç bir şekilde düşünebiliyor musunuz? Evet, neredeyse imkansız... Ama bunu düşünen yönetmenler tarafından çekilen pek çok korkunç Noel filmi bulunuyor. Biz de sizin için Noel atmosferini korku temasıyla birleştiren filmleri listeledik. Belki bu yıl bir değişiklik yapmak ve farklı bir Noel filmi deneyimlemek istersiniz...

  Listemizde, arkadaşlarla yenen sıcak bir Noel yemeğine karanlık bir kabus gibi çöken, nereden geldiği belli olmayan zehirli bir gazın herkesi öldürecek olduğu distopik bir film olan 2021 yapımı Silent Night'tan, şiddetin ve korkunun dozunun çok yüksek olduğu Fransız filmi İçerde'ye; bir Noel klasiği olan Edward Scissorhands'ten, Noel, korku ve müzikali bir araya getiren Anna and the Apocalypse'a kadar korku türünün çeşitli örneklerini bulabilirsiniz.

  İşte sizler için sıraladığımız korku temalı Noel filmleri...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top