Hesabım
  Saçma Nedenlerle Büyük Rolleri Reddeden Oyuncular
  12 Tem 2019 - 12:00

  Bu oyuncular büyük rolleri kaçırmış!

  Russell Crowe

  Russel Crowe, Wolverine rolünü, bir kurt adamı canlandıracağını sandığı için reddetmiş. Bu nedenle Gladiator ile çok benzer roller olacağını düşünmüş.

  Mark Wahlberg

  Mark Wahlberg, yönetmen Richard Kelly'nin ısrarlarına rağmen Donnie Darko'yu canlandıramazdı. Çünkü peltek bir konuşması yoktu...

  Olivia Munn

  Olivia Munn, Deadpool'da Vanessa'yı canlandırmayı reddetti. Çünkü, birinin kız arkadaşını canlandırmak istemiyordu. Vanessa'nın filmde kendi gösterebileceği fazla bir seçenek olmadığını düşünüyordu.

  Will Smith

  Will Smith, Tarantino imzalı Django Unchained'de başrol oynamayı reddetti. Çünkü filmin kadrosu çok kalabalıktı ve Smith, çok fazla yardımcı oyuncu olmasını istemiyor, kendisinin yıldızı olmayacağı filmleri seçmiyor, kariyerini buna göre şekillendiriyordu.

  Sean Connery

  Peter JacksonLord of The Rings serisinde Gandalf'ın Sean Connery tarafından canlandırılmasını istiyor ve ona filmden %15'lik bir ücret teklif ediyordu. Ama Connery, senaryoyu anlamamış ve esgeçmişti. Aynı şekilde Connery, Laurence Fishburne'ün yerine Matrix'te Morpheus olabilirdi. Senaryoyu yine sevmemişti...

  James Purefoy

  V For Vendetta'da Hugo Weaving'in yerini James Purefoy alabilirdi. Ancak çekimler sırasında maske takmanın rahat olmayacağını düşündüğü için Purefoy rolü reddetti...

  Tom Cruise

  Tom Cruise, kült filmler arasında yer alan Shawshank Redemption'da başrol olabilirdi. Ancak yönetmenin ilk filmi olması nedeniyle başarılı olamayacağından korkarak teklifi reddetti.

  Tim Roth

  Tim Roth'a Harry Potter filmlerinin unutulmaz karakteri Severus Snape teklif edilmişti. 1990'lı yıllarda genellikle düşük bütçeli indie filmlerde rol alan Roth, Harry Potter filmlerinin çok yüksekte görüp rolü reddetti.

  Ralph Macchio

  Ralph MacchioBack To The Future serisinde Marty McFly rolünü canlandırmayı reddetti. Nedeni ise filmi bir çocuk, bir araba ve plütonyum haplarından ibaret sanmasıydı...

  Christina Applegate

  Christina Applegate'e Legally Blonde'da başrol olması teklif edilmişti. Ancak Applegate, uzun bir süre boyunca aptal sarışın rolünü canlandırdığı için hep bu rolle görülmek istemiyordu. Bu nedenle Legally Blonde'u reddetti.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top