Hesabım
  Korku Filmi "Haunt"tan Ürkütücü Posterler!
  20 Ağu 2019 - 23:51

  Cadılar Bayramı temalı korku filmi "Haunt"tan ürkütücü posterler yayınlandı.

  Korku Filmi "Haunt"tan Ürkütücü Posterler!
  1. Korku Filmi "Haunt"tan Ürkütücü Posterler! +

  Cadılar Bayramı temalı korku filmi Haunt'tan maskeli posterler yayınlandı. Geçtiğimiz yılın en başarılı korku filmlerinden biri olan Sessiz Bir Yer'in senaryosu üzerinde filmin yönetmen ve oyuncusu olan John Krasinski ile birlikte çalışmış ikili, Scott Beck ve Bryan Woods'un yönetmen koltuğunu üstlendiği korku filmi, gerilim ile aksiyonun dozajını dengeli bir şekilde tutturuyor. Filmin yapımcılığını ise, Otel serisi, Dehşetin Gözleri ve The Green Inferno gibi bol kanlı filmlerin başarılı ismi olan Eli Roth üstleniyor.

  Filmin konusu; Harper aşırı sorunlu olan erkek arkadaşından yeni ayrılabilmiş genç bir kadındır. Cadılar Bayramı'ndan önceki hafta içinde kendi içindeki gücü bulan genç kadın sonunda ilişkisini sonlandırır ve hayatına devam etmek için adımlar atmaya başlar. Cadılar Bayramı için arkadaşlarıyla bir araya gelen Harper, eğlence olarak fazlasıyla perili olduğu ve ziyaretçilerinin en büyük korkularından beslendiği şeklinde tanıtılan bir perili ev oyununa katılır. Ancak bu perili evin içinde hiç beklemediği dehşetlerle karşılaşacaktır. Perili evde hayatta kalmaya çalışan arkadaş grubu Cadılar Bayramı'nda eğlenme amaçlı katıldıkları bu oyunda kimi kabusların gerçek olduğunu öğreneceklerdir...

  Amerikan komedi dizisi Faking It'in Karma'sı, The Bold Type'ın Jane Sloan'u güzel oyuncu Katie Stevens'ın başrol Harper olarak seyirci karşısına çıkacağı korku  filminin oyuncu kadrosunda Will BrittainLauryn Alisa McClainAndrew CaldwellShazi Raja ve  Schuyler Helford gibi isimler yer alıyor. Senaryosunda da yönetmen ikilisinin imzası bulunan korku filmi dünya prömiyerini 8-15 Ağustos arasında gerçekleştirilen Popcorn Frights Festivali'nde yapmıştı. 

  Korku filmi "Haunt", Amerika'da 13 Eylül 2019 tarihinde seyircilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İlgi çekici korku filminin ülkemizde vizyona girip girmeyeceği ise şu an için belirsizliğini koruyor.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top