Hesabım
  Gelecek Tüm DC Filmleri!

  The Batman'den The Flash'e...

  DC Sinematik Evreni için Warner Bros'un elinde yüzlerce plan bulunuyor. Ancak bu planları hayata geçirmek sanıldığı kadar kolay değil. Yepyeni bir evren oluşturmak ve kahramanları bir araya getirmek konusunda büyük sorunları olan DC'nin gelecek projelerle bu sorunları çözebileceği düşünülüyor. Tabii eğer yeni filmlerin ardından karakterler ve oyuncular sahip kalabilirlerse. Ben Affleck'in gidişi ve Robert Pattinson'ın gelişi; Ezra Miller'lı The Flash belirsizliği; Henry Cavill'ın yeniden Superman olup olmayacağı; eğer oyuncularda ve karakterlerde değişikliğe gidilirse Justice League'deki diğer kahramanlara neler olacağı sorunları yankılanmaya devam ediyor.

  Bakalım Warner Bros'un DC Sinematik Evreni için gelecek planları nelermiş?!

  Birds of Prey

  Birds of Prey - Vizyon tarihi: 7 Şubat 2020

  DC'nin kadın kahramanları bir araya geliyor ve söylenenlere göre ortaya kanlı, şiddet içerikli, 18 bir film ortaya çıkıyor.

  Wonder Woman 1984

  Wonder Woman 1984 - Vizyon tarihi: 5 Haziran 2020

  Diana'nın diğer DC kahramanlarından bağımsız olarak yaşadıklarını konu edinen film, geçmişe götürüyor.

  The Batman

  The Batman - Vizyon tarihi: 25 Haziran 2021

  Ben Affleck'in gidişinin ardından DC, Robert Pattinson'lı genç ve dopdolu kadrolu The Batman'in çekimlerine başladı bile.

  The Suicide Squad

  The Suicide Squad - Vizyon tarihi: 6 Ağustos 2021

  James Gunn'ın ellerine teslim edilen The Suicide Squad, yepyeni anti kahramanlarla yoluna devam ediyor.

  Black Adam

  Black Adam - Vizyon tarihi: 6 Ocak 2022

  Shazam 2

  Shazam 2 - Vizyon tarihi: 1 Nisan 2022

  İlk filmiyle başarıya ulaşan Shazam'ın devamı için film ekibi oluşturuldu bile.

  The Flash

  The Flash - Vizyon tarihi: 1 Temmuz 2022

  Ezra Miller'lı The Flash'ı beklerken yaşlandık. Sürekli olarak Warner Bros tarafından çıkan anlaşmazlıklar, filmin gösterim tarihini ileri sürüklüyor. Ancak bu kez Flashpoint temalı The Flash olacak gibi!

  Aquaman 2

  Aquaman 2 - 15 Aralık 2022

  Jason Momoa'lı Aquaman, James Wan'in imzasıyla en sevilen DC filmlerinden biri oldu. Sırada Aquaman 2 var!

  The Trench

  The Trench - Vizyon tarihi belli değil.

  Aquaman'in suların altındaki dünyasından gelen yaratıkları konu edinecek The Trench, DC'nin korku türünde yapacağı ilk film olacak.

  Batgirl

  Batgirl - Vizyon tarihi belli değil.

  Batgirl'ü yazıp yönetmesi için Warner Bros, Joss Whedon ile anlaşmıştı. Ancak Justice League işleri biraz karıştırmıştı. Whedon, Batgirl'den ayrıldı; Christina Hodson ile senaryoyu yazması üzerine anlaşıldı. Beklemedeyiz...

  Green Lantern Corps

  Green Lantern Corps - Vizyon tarihi belli değil.

  Kesinlikle Ryan Reynolds'ın Green Lantern olmayacağını biliyoruz. Proje için Justin Rhodes ile birlikte David S. Goyer ve Geoff Johns işe alındı. Ancak başka hiçbir şey bilinmiyor.

  The New Gods

  The New Gods - Vizyon tarihi belli değil.

  Ava Duvernay'in yönetmenliğine getirildiği The New Gods, Ragnarok'un öldürdüğü eski tanrıların ardından ortaya çıkan kahramanları konu ediniyor.

  Blackhawk

  Blackhawk - Vizyon tarihi belli değil.

  Blackhawk'ın yönetmenliği için Steven Spielberg düşünülüyor. Çizgi romanlar, II. Dünya Savaşı sırasında geçiyor ve birinci sınıf pilotların hikayesini anlatıyor.

  Joker Filmi

  Henüz adı belli olmayan bir Jared Leto'lu Joker filmi yolda gibi görünüyor. Ancak Leto, Joker'ı tekrar canlandırmak için çok da gönüllü değil. Neler olacağını göreceğiz...

  Joker ve Harley Quinn Filmi

  Joker ve Harley Quinn'in tanışma hikayesini Suicide Squad'da biraz görmüştük. Henüz adı belli olmayan yeni filmle onların geçmişine mi gideceğiz; yoksa kader onları yeniden mi birleştirecek, göreceğiz.

  Supergirl

  Supergirl - Vizyon tarihi belli değil.

  DC'nin aynı zamanda bir Supergirl dizisi de bulunuyor. Ancak belli ki Warner yine dizi ve film evrenlerini birleştirmek istemiyor. Filmin senaryosu Oren Uziel'e emanet edildi.

  Nightwing

  Nightwing - Geliştirme aşamasında.

  Chris McKay'in yönetmenliğini üstleneceği Nightwing, Robin'in karanlık alter egosu olarak kabul ediliyor ve Dick Grayson'ın hikayesini anlatıyor.

  Justice League Dark

  Justice League Dark - Geliştirme aşamasında.

  Justice League Dark için bir zamanlar Guillermo Del Toro senaryo yazmış, ancak projeden ayrılmıştı. Ardından Doug Liman ile anlaşma yapılmış; ancak Liman da Gambit'i yönetmen için anlaşmadan vazgeçmişti. Filmde John Constantine, Swamp Thing gibi DC'nin karanlık kahramanlarına yer verilecek.

  Gotham City Sirens

  Gotham City Sirens - Belirsiz.

  Warner Bros, David Ayer ile yaşanan bunca anlaşmazlığın ardından yine de Gotham City Sirens için Ayer'i düşünüyor. Eğer film hayata geçirilirse, Catwoman, Poison Ivy ve Harley Quinn'i bir arada görebiliriz.

  Blue Beetle

  Blue Beetle - Geliştirme aşamasında.

  Hakkında fazla bir şey bilindiği söylenemez. Ancak Latin kökenli karakter bazlı bir film olacak. Gareth Dunnett-Alcocer filmin senaryosunu yazıyor.

  Plastic Man

  Plastic Man - Geliştirme aşamasında.

  Biraz Fantastic Four'dan Reed Richards'a benzediğini söyleyebiliriz. Komedi türünde olacak olan Plastic Man'in senaryosunu Amanda Idoko kaleme alıyor. Ancak hayata geçirilip geçirilmeyeceği belli değil.

  Man of Steel 2

  Man of Steel 2 - Belirsiz

  Konu Superman'e gelince her şey çok karmaşık bir hal alıyor. Warner'ın aklının farklı oyunculara gittiği biliniyor. Diğer yandan Ben Affleck'in gidip yerini genç Batman'in almasından sonra Superman'in hikayesinin nasıl devam ettirileceği tahmin edilemiyor. Ancak Warner yine de Man of Steel 2'yu ya da bambaşka bir Superman filmini yapmak istiyor.

  Deathstroke

  Deathstroke - Geliştirme aşamasında.

  Deathstroke karakterini Justice League filminde görmüştük. Warner bu karaktere bir film çekmek istedi. Aslına bakılırsa The Batman filminde Batman'in düşmanı da Deathstroke olacaktı. Joe Manganiello'nun başrolünde yer alacağı bir film şimdilerde geliştiriliyor.

  Cyborg

  Cyborg - Belirsiz

  Cyborg filmi yılda bir kez gündeme mutlaka geliyor. İlk olarak kendisini Justice League'de bir anda bu evrene dahil edilirken görmüştük. Tabii geçmişini bilmediğimiz için çok ilgi çekici olduğu söylenemezdi. Şimdi karakterin dönüşüm sürecini izleyeceğiz.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top