Hesabım
  Meryl Streep'in Yıldızı Olacağı "The Prom"dan İlk Görseller Geldi!
  8 Eki 2020 - 10:00

  The Prom'dan ilk görseller izleyici karşısına çıktı.

  The Prom
  1. The Prom +
  Devamı...

  Ryan Murphy'nin yönetmen koltuğuna oturduğu merakla beklenen The Prom filminden ilk görseller paylaşıldı. Meryl StreepNicole Kidman ve Kerry Washington gibi yıldız oyuncuları The Prom'da bir arada izleyeceğiz. Hollywood'un harika isimlerini toplamayı başaran The Prom, müzikal bir film olarak karşımıza çıkacak.

  Netflix'in Ryan Murphy ile yaptığı en merak konusu iş The Prom olabilir. Meryl Streep, Nicole Kidman, James CordenAwkwafina, Kerry Washington, Ariana DeboseKeegan Michael-Key ve Andrew Rannells gibi birbirinden yıldız isimleri bünyesinde bulundurması, beklenmesinin ana sebebi. Şimdi ise The Prom'dan yayınlanan yeni görsellerle birlikte müzikal filme ilgi daha da artacak gibi görünüyor. Streep'i filmde Dee Dee karakteriyle izleyeceğiz. Streep, Eleanor Roosevelt konulu bir müzikalde partneri Barry Glickman (James Corden) ile birlikte rol alıyor olacak. Nicole Kidman ise Angle karakteriyle bir showgirl olarak karşımıza çıkacak.

  Netflix'te gösterime girecek olan filmin konusu ise şöyle: The Prom aynı cinsiyetten oldukları için okul balosuna katılmalarına izin verilmeyen eşcinsel bir çiftin hikayesini anlatıyor. Broadway divası Dee Dee Allen, Eleanor Roosevelt müzikal biyografisi projesi başarısızlıkla sonuçlandığında gözden düşmeye başlar. Kamusal imajını iyileştirmek için Dee Dee, rol arkadaşı Barry Glickman ve diğer oyuncular Angie Dickinson ve Trent Oliver ile el ele verirler. Emma adlı bir lise öğrencisine yardım edeceklerdir. Indiana Lisesi'nde bir öğrenci olan Emma, mezuniyet balosuna kız arkadaşı Alyssa ile gitmek istiyordur ancak okulun dar görüşlü okul aile birliği buna izin vermemiştir. El ele veren iki ayrı grup Emma ve Alyssa'nın baloya birlikte katılabilmesi için bir mücadeleye girişirler.

  The Prom, Ryan Murphy'nin Netflix ile son zamanlarda yaptığı RatchedHollywoodThe Politician ve The Boys In The Band işbirlikleri arasına eklenecek. The Prom'un Netflix'teki izleyicileriyle 11 Aralık 2020 tarihinde buluşacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top