Hesabım
  "The Addams Family 2"dan Karakter Posterleri Yayınlandı!
  Yazar: Özlem Yenilmez — 2 Tem 2021 - 20:00

  The Addams Family 2, izleyici karşısına geçmeye hazırlanıyor.

  The Addams Family 2
  1. The Addams Family 2 +
  The Addams Family 2 - Gomez Addams
  Devamı...

  Oscar IsaacCharlize TheronChloe Grace Moretz gibi yıldız isimlerin seslendirmesiyle çekilen devam filmi The Addams Family 2'dan resmi karakter posterleri paylaşıldı. Karakterlerin kostümlerinden anlaşıldığı üzere meşhur ailemiz tatile çıkıyor. Bizi gördüklerine sevinmeyen Addams Ailesi, Ekim ayı içerisinde izleyici karşısına çıkacka.

  İlk The Addams Family filmi 24 milyon dolarlık bütçesine karşılık olarak 203 milyon dolar gişe hasılatı elde edince devam filminin çekilmesi için anında yeşil ışık yakılmıştı. Yeni filmde bir kez daha Oscar Isaac'i Gomez Addams'ı, Charlize Theron'ı Morticia Addams'ı, Chloe Grace Moretz'i Wednesday Addams'ı, Bette Midler'i Büyükanne'yi, Nick Kroll'u Fester amcayı, Snoop Dogg'u Kuzen It'i seslendirirken izleme fırsatı yakalacağız.

  The Addams Family 2'nun yönetmenliğini bir kez daha Greg Tiernan ile Conrad Vernon üstleniyor. Açıklamalara göre yeni filmde korkunç ailemiz en az kendileri kadar korkunç bir tatile çıkıyor. Amerika'nın ücra köşelerini ziyaret etmeyi planlayan Addams Ailesi'ne ayrıca yeni karakterler katılıyor. Film, yurt dışında 1 Ekim tarihinde; ülkemizde ise 15 Ekim tarihinde sinemalardaki yerini alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top