Hesabım
  Şubat Ayında BluTV'de Hangi İçerikler Var?

  BluTV, şubat ayı içeriklerini duyurdu!

  BluTV, şubat ayını sinemaseverleri heyecanlandıracak filmler ve farklı içeriklerle karşılıyor. Burcu BiricikPınar Deniz ve Aras Aydın’ın başrollerinde yer aldığı, BluTV’nin ortak yapımcılığını üstlendiği ödüllü film ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’, sinemalardan sonra ilk kez ve sadece BluTV platformunda izleyicilerle buluşuyor. Nisan Dağ’ın ödüllü filmi ‘Bir Nefes Daha’ ile Martin Freeman’lı suç dizisi ‘The Responder’ da sadece BluTV’de izlenebilecek.

  BluTV, Bir Film ile ortak yapımcılığını üstlendiği; Burcu Biricik, Pınar Deniz ve Aras Aydın’ı buluşturan ‘İnsanlar İkiye Ayrılır’, sinemalardan sonra ilk kez platformda izleyicilerle buluşacak. BluTV’nin dikkat çeken orijinal yapımlarından ‘7YÜZ’ün dünyasından yola çıkılarak hayata geçirilen, Tunç Şahin’in proje tasarımını ve senaristliğini üstlendiği, aynı zamanda yönetmen koltuğuna oturduğu film, Antalya Film Festivali’nden ‘En İyi Senaryo’ ve kadrosunda yer alan Nezaket Erden’in performansıyla ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ ödüllerinin sahibi oldu.

  Türkiye sinemasının başarılı kadın yönetmenlerinden Nisan Dağ’ın yönettiği, Santa Barbra Film Festivali’nden ‘En İyi Yabancı Film’ ödülüyle dönen ve bir rap şarkıcısının mücadelesini konu alan filmi “Bir Nefes Daha” da Şubat ayında BluTV’de yerine alacak. Sevilen İngiliz oyuncu Martin Freeman’ın başrolünde yer aldığı suç dizisi ‘The Responder’ da Liverpool’un hızlı atmosferini BluTV ekranlarına taşıyarak izleyicilerle buluşturuyor. Soluksuz izlenecek dizi, ilk kez ve sadece platformda seyredilebilecek.

  Altın Palmiye ödüllü ‘Mon Roi’, zengin oyuncu kadrosuna sahip ‘Dark Waters’, üç Oscar ödüllü ‘Whiplash’, ‘The End of the Tour’, usta yönetmen Terry Gilliam’ın 20 yılı aşkın sürede çektiği ‘The Man Who Killed Don Quixote’ ve ‘Spring Breakers’ şubat ayında yayına giren filmler arasında yer alıyor. Ayrıca Özcan Deniz’in yönetmen koltuğunda oturduğu ‘Öteki Taraf’ filmi de platformda yer alacak.

  Futbol dünyasının efsane menajerlerinden Arsène Wenger’in kariyerini merkezine alan ve Wenger’in Arsenal Futbol Kulübü ile ulaştığı başarıları ve de dünya futboluna katkılarını gözler önüne seren ‘Arsène Wenger: Invincible’ belgeseli ile BluTV izleyicileri büyük bir başarı hikayesine tanıklık edecek. 

  Şubat Ayında BluTV’de!

  FİLMLER

  İnsanlar İkiye Ayrılır

  Bir Nefes Daha

  Mon Roi

  Dark Waters

  Whiplash

  The End of the Tour

  The Man Who Killed Don Quixote

  Spring Breakers

  Öteki Taraf

  DİZİLER

  The Responder

  BELGESEL SERİLER

  Secrets of the Salisbury Poisonings

  Discovering David Dobrik

  Arsène Wenger: Invincible

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top