Hesabım
  The Godfather'ın Kamera Arkasını Anlatan "The Offer"dan İlk Fragman

  İkonik filmin perde arkası için geri sayım başladı!

  Gelmiş geçmiş en büyük filmlerden olan “The Godfather”ın perde arkasını anlatan bir Paramount Plus serisi olan “The Offer”dan ilk fragman yayınlandı. Paramount, elbette 'The Godfather' destanının haklarına sahip ve 'The Godfather' hikayelerini anlatmaya devam ediyorlar. Film ve dizi projelerinden ilki olan The Offer için geri sayım başladı. Dizi, 28 Nisan'da prömiyer yapacak.

  Oscar ödüllü yönetmen/yapımcı Francis Ford Coppola, yapımcı Robert Evans, yapımcı Albert S. Ruddy ve Paramount stüdyolarının o tarihteki şefi Charles Bluhdorn gibi hayati karakterler dizide yer alıyor. Elbette, mini dizide kadrodaki büyük yıldızlar ve diğer oyuncular da temsil edilecek. Yapımcı Albert S. Ruddy rolüyle Miles Teller, ortak yapımcı Robert Evans rolüyle Matthew Goode kadroda yer alıyor. Dan Fogler ise usta yönetmen Francis Ford Coppola'yı canlandırılıyor.

  Giovanni Ribisi, Colombo suç ailesinin patronu ve filmin yapılmasına yardımcı olan İtalyan-Amerikan Sivil Haklar Birliği'nin başkanı Joe Colombo olarak, Colin Hanks, Paramount üzerinde çok fazla güce sahip bir yönetici olan Barry Lapidus olarak yer alacak. Juno Temple, The Godfather yapımcısı Al Ruddy'nin asistanı Bettye McCartt rolünde yer alırken, sözü edilen Bluhdorn olarak Burn Gorman izleyici karşısına çıkacak.

  Marlon Brando, Al Pacino, James Caan ve daha fazlasını oynayanlar henüz belli değil. Gösterinin ilk bölümleri “Rocketman”in başarılı yönetmeni  Dexter Fletcher tarafından yönetiliyor ve dizi, adını Corleone ailesinin reisi (Brando) tarafından verilen ikonik film repliğinden alıyor. “The Offer”,Michael Tolkin tarafından yaratıldı. Fragman ve finaldeki orijinal parça heyecanı artıracak türden. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top