Hesabım
  Damien Chazelle'li "The Eddy"den Yeni Fragman!
  14 Nis 2020 - 20:03

  Netflix müzikalinden uzun fragman yayında..

  Berlin Film Festivali'nde prömiyer yapan müzikal mini dizi The Eddy'nin uzun soluklu fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz ay teaser ve posteri yayınlanan dizi, 8 Mayıs 2020 tarihinde tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye'de de yayın hayatına başlayacak. 

  The Eddy, günümüz Paris'inde eğlenceli ve kültürel anlamda zengin olan mahallelerden birinde geçiyor. Dizide dört farklı yönetmenin imzası var ve her biri ikişer bölüme imza attı. Bu isimler arasında Akademi Ödülü kazanan Damien Chazelle (La La Land), Emmy Ödülü sahibi Alan Poul (Tales of the City), Houda Benyamina (Divines) ve Laïla Marrakchi (Le Bureau des Légendes) bulunuyor.

  Netflix tarafından paylaşılan resmi özete göre; Bir dönem New York'ta ünlü bir caz piyanisti olan Elliot Udo (André Holland), zor durumda olan The Eddy adlı barın ortağıdır ve burada sahne alan, sorunlar yaşadığı kız arkadaşı Maja’nın (Joana Kulig) müzik grubunu yönetir. Elliot, ortağı Farid’in (Tahar Rahim) barda yasa dışı işlere bulaştığını öğrenir. Elliot’un problemli kızı Julie (Amandla Stenberg) aniden Paris’e gelip babasıyla yaşamaya karar verince, Elliot’un kişisel ve profesyonel hayatı geçmişiyle yüzleşmesiyle beraber birbirine girer. Elliot, barı kurtarmak ve en sevdiklerini korumak ile yükümlüdür artık.

  Dizinin oyuncuları arasında Melissa George (In Treatment), Adil Dehbi (How I Became a Superhero), Benjamin Biolay (La douleur), Tchéky Karyo (The Missing) ve Rapçi Sopico da bulunuyor. Dizi, Alan Poul, Damien Chazelle, BAFTA Ödüllü Jack Thorne (National Treasure) ve 6 Grammy Ödülü sahibi Glen Ballard'dan geliyor. Glen Ballard dizideki müiziklerin bestesini yaptığı gibi, gerçek hayattaki The Eddy adlı grubunda kurucusu. Merakla beklenen dizi, 8 Mayıs 2020 tarihinde prömiyer yapacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top