Hesabım
  "Son Yaz" Dizisinin Çeşme'deki Çekimlerinden İlk Görüntüler!
  11 Ara 2020 - 14:28

  Oyuncu kadrosu, kameralara ilk kez poz verdi..

  Yapımını son dönem önemli yapımlara imza atan O3 Medya'nın, yapımcılığını ise Saner Ayar’ın üstlendiği, yönetmen koltuğunda Burak Arlıel’in oturduğu ve senaryosunu Deniz DargıCem Görgeç ve Cenk Boğatur’ın kaleme aldığı “Son Yaz” adlı dizinin çekimleri Çeşme ve Alaçatı’da hız kesmeden devam ediyor ve oyuncuların olduğu ilk fotoğraflar yayınlandı

  Şimdiden sosyal medyada konuşulmaya başlanan “Son Yaz”ın Çeşme setinden ilk kare Ali Atay’ın çektiği ekip pozu oldu. Başrollerini Alperen Duymaz, Ali AtayFunda Eryiğit ve Hafsanur Sancaktutan’ın paylaştığı dizinin kadrosunda Emre Karayel, Sinan Tuzcu, Şebnem Dönmez, Arif Pişkin, Sezer Koç, Halil Babür, Yasemin Yazıcı, Erdem Şanlı, Yunus Narin, Ata Nedim Arman, Sarp İkiler ve Cengiz Okuyucu gibi tannmış isimler de yer alıyor.

  Dizinin orijinal özetine göre; "İdealist Savcı Selim Kara (Ali Atay) ile suç dünyası içinde büyümüş havai bir genç olan Akgün’ün (Alperen Duymaz) yolları beklenmedik bir şekilde kesişir. Savcı Selim; tehlikeli ve sorunlu olduğu kadar duygusal bir genç olan Akgün’ü, ailesinin yanına, Çeşme Adalet Sitesi’ne getirmek zorunda kalır. Bir yanda ellerinden kayıp giden evliliği ve ailesi, diğer yanda hayatını korumaya söz verdiği baş belası olan Akgün… Ege’de bir yaz daha bitmektedir ama aslında Selim, Akgün ve çevresindekiler için, her şeyin alabora olacağı fırtınadan önceki “Son Yaz”dır biten." 

  Çekimleri tüm hızıyla devam eden “Son Yaz”, çok yakında FOX ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top