Filmleri oyla!
Beyazperdem
  La Casa de Papel Ekibinin Yeni Dizisi "Sky Rojo"dan Fragman!
  21 Oca 2021 - 10:37

  Diziden, heyecan artırıcı bir fragman yayınlandı..

  Netflix, La Casa de Papel'in yaratıcıları Álex Pina ve Esther Martínez Lobato'nun çok beklenen yeni orijinali "Sky Rojo"'nun fragmanını paylaştı ve dizi, 19 Mart'ta tüm dünyayla aynı anda Netflix Türkiye'de de prömiyer yapacak. Netflix tarafından paylaşılan fragman kesinlikle merak ve heyecan uyandırıcı. Fragman, Rosalia'nın küresel mega hiti "Con Altura"nın punk rock coverıyla birlikte, Pina ve Martínez'in uyuşturucu odaklı, seksi ve kışkırtıcı bir hikaye anlatacağını gösteriyor.

  "Sky Rojo", diğer İspanyol dizilerinden ayrılarak, 25'er dakikalık 8 bölümden oluşacak. "Sky Rojo"nun başrollerinde Verónica Sanchez ("Gordos"), Arjantinli aktör-şarkıcı-söz yazarı Lali Espósito ("That’s Not Cheating") ve Kübalı yetenek Yany Prado'dan ("Tres Milagros") oluşan uluslararası üçlü bulunuyor. Bu üçlüye, Asier Etxeandia ("Pain and Glory"), Miguel Ángel Silvestre ("30 Coin") ve Enric Auquer ("Perfect Life") da aynı derecede etkileyici bir düşman grubu olarak eşlik ediyor.

  Dizide, üç kadın başrol, Las Novias Kulübü'ndeki egzotik dansçılarken, her adımda tehlikelerle dolu kaotik bir kaçış yolculuğuna çıkan bir ekibe dönüşüyor. Muazzam zorluklardan ve cani düşmanlardan kurtulmak için, üçünün arkadaşlıklarına ve daha büyük bir ortak güce sahip olduklarına güvenmeleri gerekiyor. Pina ve Martinez;  "Sky Rojo"nun çılgınca bir eylem olmasını istedik, 25'er dakikalık çalışma süresini olay örgüsünün dinamik doğasının altını çizmek için kullandık: Kaçış ve hayatta kalma yarışı... Bir filmin veya bir bölümün üçüncü perdesi, anlatılan tüm çatışmaların en canlı noktaları için tüm enerjinin birleştiği yerdir. Yapmaya karar verdiğimiz şey, sürekli üçüncü bir perde yapmak, tüm hikayemizi bu çılgın enerjiden geçirmekti.” dedi. 

  Dizi, Madrid'de ve Tenerife'nin Kanarya Adası'nda çekildi ve ikinci sezon Netflix'te zaten onaylandı. Pina ve Martínez'e, Jesús Colmenar yönetici yapımcı olarak katıldı. Colmenar aynı zamanda Óscar Pedraza, David Victori, Albert Pintó, Javier Quintas ve Eduardo Chapero-Jackson'ın yer aldığı dizinin ortak yönetmenlik ekibinin bir parçası. David Barrocal, David Oliva, Javier Gómez Santander, Juan Salvador López ve Mercedes Rodrigo, dizinin yazar odasında Pina ve Martínez'e katıldı.


  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top