Beyazperdem
  "La Casa De Papel"in Beşinci Sezonundan İlk Görsel!
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 14 May 2021 - 16:36

  Netflix, dizinin yeni sezonundan ilk görseli paylaştı..

  La Casa de Papel'in beklenen beşinci sezonundan ilk görsel yayınlandı. Sosyal medya hesaplarından paylaşımı yapan Netflix, müjdeli haberi verdi ve hayranları başka bir soruyla baş başa bıraktı. Görsele göre bazı karakterler geri dönerken, olması beklenen bazı karakterler ise görselde yer almadı ve yeni sezondaki akıbetleri merak konusu oldu. 

  Yapılan paylaşıma göre Netflix dizisi La Casa de Papel'in beşinci sezonunun çekimlerini tamamladı. Netflix Türkiye, yaptığı paylaşıma "Hırsız olarak başladılar, aile olarak tamamlıyorlar. Hikayenin bir parçası olan tüm hayranlara teşekkürler. Ve hikayenin sonu, 5. kısım çekimleri tamamlandı." notunu ekledi.

  Dizinin oyuncuları geçtiğimiz haftalarda setteki son günlerini sosyal medyada paylaştılar. La Casa de Papel, Netflix’in bugüne kadarki en başarılı İspanyol dizisi ve aralık ayında gösterime giren Fransız dizisi "Lupin"e kadar İngilizce dışındaki en büyük dizisiydi. Gösteri, İspanya'daki büyük bankaları soymak için "Profesör"ün rehberliğinde toplanan bir grup uyumsuz dolandırıcı ve soyguncuya odaklanıyor.

  Dizi, Netflix'in devreye girmesinden ve programa yeni bir soluk getirmesinden önce İspanyol kanalı Antena 3'ten de iyi reytingler aldı ama Netflix hamlesi onu İspanyol pazarından çıkan en büyük dizi haline getirdi. Netflix, dizinin geçen yaz 5. sezonla sona ereceğini açıkladı. O sırada içerik oluşturucu ve dizi sorumlusu Alex Pina "Neredeyse bir yılı grubu nasıl parçalayacağımızı düşünerek geçirdik." dedi. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top