Hesabım
  La Casa de Papel'in Beşinci Kısım Gösterim Tarihleri Açıklandı
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 24 May 2021 - 16:03

  Netflix, duyuruyu bir videoyla yaptı..

  La Casa de Papel'in heyecanbla beklenen beşinci sezonundan tanıtım videosu yayınlandı ve gösterim tarihleri. Youtube üzerinden ve sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan Netflix, hayranları heyecanlandıran bir videoyla duyuruyu paylaştı. Yine büyük heyecana sebep olacak yeni sezonun tarihleri ise şu şekilde oluştu: La casa de papel 5. Kısım, her biri beşer bölümden oluşan iki parça şeklinde izleyici ile buluşacak. 1. Cilt, 3 Eylül’de; 2. Cilt ise 3 Aralık 2021’de yayınlanacak.

  Netflix'in paylaştığı resmi özete göre; "İspanya Merkez Bankası'nda 100 saatten fazla bir süredir kapana kısılan Çete, Lizbon'u kurtarmayı başarmıştır ancak ekipten birini kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşar. Sierra tarafından esir alınan Profesör'ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Başka hiçbir şeyin ters gitmeyecekmiş gibi göründüğü dakikalarda bankaya şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden çok daha güçlü bir düşman gelir: ordu. Soygun olarak başlayan her şey savaşa dönüşürken, tarihteki en büyük soygunun sonuna yaklaşıyoruz."

  Dizinin yaratıcısı Álex Pina ise final sezonu için şunları söyledi: “Salgının ortasında 5. kısmı yazmaya başladığımızda, on bölümlük sezondan bekleneni değiştirmemiz gerektiğini hissettik ve ilk ciltte sezon finali veya dizi finali hissini yaratmak için elimizden gelen her şeyi yaptık. Son derece agresif bir tarzda çalışmaya karar verdik ve Çete'yi işin başına getirdik. 2. ciltte daha çok karakterlerin duygusal durumuna odaklanıyoruz. Bizi doğrudan ayrılmalarına bağlayan duygusal haritalarında bir yolculuğa çıkıyoruz.”

  Netflix paylaşımı, "Bu sadece bir kavga değil, savaşın ta kendisi. Direniş geri dönüyor! İlk beş bölüm 3 Eylül, son beş bölüm 3 Aralık 2021’de." sözleriyle yaptı. 

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top