Hesabım
  "Searching" Devam Filmi "Missing"den İlk Fragman!

  2018 tarihli gerilim filminin devam halkasından ilk fragman yayınlandı.

  John Cho başrollü gerilim filmi “Searching”in (Kayıp Aranıyor) ardından benzer çizgideki "Missing" filmi için ilk fragman yayınlandı.

  Bilgisayar ekranında geçen bir film olan "Searching", Aneesh Chaganty tarafından yönetilmişti ve film, kaybolan kızını bulmak için onun bilgisayarındaki kişisel dünyasını araştırmaya başlayan bir babanın, kızı hakkındaki sırları keşfetmesini anlatıyordu. Film izleyicilerden ve eleştirmenlerden tam not alarak, yılın en beğenilenleri arasına girmişti.

  Aneesh Chaganty'nin hikayesinden uyarlanan "Missing"de yönetmenliği Nicholas D. Johnson ve Will Merrick üstleniyor. Filmin başrolündeyse "Euphoria" yıldızı Storm Reid var. Filmin konusu kısaca şöyle: Annesi (Nia Long) yeni erkek arkadaşıyla Kolombiya'da tatildeyken ortadan kaybolunca, June'un (Storm Reid) cevap arayışı uluslararası bürokrasi tarafından engellenir.

  Binlerce mil uzakta Los Angeles'ta mahsur kalan June, çok geç olmadan onu bulmaya çalışmak için parmaklarının ucundaki en son teknolojiyi yaratıcı bir şekilde kullanır. Ancak derine indikçe, dijital hafiyeliği cevaplardan çok yeni sorular doğurmaya başlar... ve June annesiyle ilgili sırları çözdüğünde, onu aslında hiç tanımadığını keşfeder.

  "Missing" 24 Şubat 2023'te sinemalarda!

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top