Hesabım
  Samuel L. Jackson, Tarantino'nun Marvel Yorumları Hakkında Ne Dedi?

  Marvel Sinematik Evreni'nin Nick Fury'si Tarantino'ya katılmıyor...

  Disney

  Geçtiğimiz hafta Quentin Tarantino'nun Marvel karakterlerine hayat veren yıldızların gerçek film yıldızları olmadığını söylemesi çok tartışıldı. "2 Bears 1 Cave" adlı podcast programına katılan yönetmen, Marvel filmlerinden nefret etmediğini ama sektörü tek tip üretime zorladığı için onlara mesafeli olduğunu belirtmişti.

  Tarantino ayrıca, bu filmlerde rol alan oyuncuların değil, canlandırdıkları karakterlerin yani Thor'un Iron Man'in ve diğerlerinin esas yıldız olduğunu söylemiş ve insanların eskiden olduğu gibi sevdikleri yıldızları farklı filmlerde izlemek için değil, sevdikleri kahramanı izlemek için sinemaya gittiğini vurgulamıştı.

  Tarantino "Marvel Oyuncuları Film Yıldızı Değil" Dedi, Ortalık Karıştı!

  Hem Quentin Tarantino'nun birçok filminde rol alan hem de eleştirilerin odağındaki Marvel Sinematik Evreni'nde birleştirici bir karakter olan Nick Fury'i uzun yıllardır canlandıran Samuel L. Jackson ise bu görüşe katılmıyor.

  Ünlü oyuncu "The View" ile gerçekleştirdiği röportajda, kendisine Tarantino'nun yorumları sorulduğunda yönetmene katılmadığını ve bu oyuncuların kesinlikle film yıldızları olduğunu düşünündüğünü dile getirdi: "Görünüşe göre bu oyuncuların film yıldızları olduğunu bilmek benim için büyük bir tartışma değil. Chadwick Boseman, Black Panther'dir. Bunu çürütemezsiniz ve o bir film yıldızı.”

  Samuel L. Jackson, Nick Fury rolünü önümüzdeki yıl yayınlanacak gerilim dizisi "Secret Invasion"da yineleyecek. Aktör geçtiğimiz aylarda verdiği bir röportajında, Oscar avcısı filmlerde rol almaktansa Nick Fury olmayı tercih edeceğinni belirtmişti.

  Samuel L. Jackson: "Oscar Tuzağı Filmlerde Rol Almaktansa Nick Fury Olmayı Tercih Ederim"

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top