Hesabım
  Karayip Korsanları Yapımcısı, Johnny Depp'in Dönüşüne Yeşil Işık Yaktı!

  Yapımcı Jerry Bruckheimer, Depp'in seriye geri dönüşünü görmeyi istediğini belirtti.

  Disney

  Karayip Korsanları serisi de dahil olmak üzere birçok gişe rekortmeni filmin yapımcısı olan Jerry Bruckheimer, Johnny Depp'in Kaptan Jack Sparrow rolüne geri dönmesine sıcak bakıyor.

  Yapımcı daha önce, gelecek iki Karayip Korsanları filmi üstünde çalıştıklarını ve Johnny Depp'in bu filmlerin bir parçası olmayacağını açıkça belirtmişti. O zaman bu filmlerden birinin Margot Robbie'li spin-off filmi olduğu biliniyordu, ancak bu proje iptal edildi.

  Yapımcı Jerry Bruckheimer Açıkladı: Johnny Depp, Jack Sparrow Rolüne Geri Dönecek Mi?

  Bu süreçte, Johnny Depp'in eski eşi Amber Heard'e açtığı karalama davası sonuçlandı ve jüri tarafından haklı bulunan aktörün seriye geri dönme ihtimali yeniden konuşulmaya başlandı. Geçtiğimiz hafta katıldığı bir röportajda Jerry Bruckheimer'a, Johnny Depp'in role geri dönüp dönmeyeceği soruldu. Bruckheimer, bu kez net konuşmadı ve "Henüz hiçbir şey belli değil, hala üstünde çalışıyoruz" cevabını verdi. Yapımcı, The Hollywood Reporter ile gerçekleştirdiği yeni bir röportajda ise bu düşüncelerini daha da genişletti.

  Bruckheimer, kararın nihayetinde "Karayip Korsanları" filmlerinin hakkını elinde tutan Disney'in olduğunu belirtti ve Depp'in geri dönüp dönmeyeceğini cevaplayamacağını söyledi. Kendi hisleri sorulduğundaysa "Onun filmde olmasını çok isterim. O bir arkadaş, müthiş bir aktör ve ne yazık ki kişisel yaşamlar yaptığımız her şeye sızıyor" dedi. Bruckheimer ayrıca Jack Sparrow karakterinin asla öldürülmeyeceğini ekledi ve "Yapamazsınız, onu öldürmeye çalıştık. İşe yaramadı." ifadelerinde bulundu.

  Johnny Depp, Jack Sparrow Rolüne Asla Geri Dönmeyeceğini Açıkladı

  Serinin yapımcısının yeşil ışık yakması Johnny Depp hayranlarını sevindirdi. Ancak Depp, mahkemede verdiği ifadelerin birinde, Karayip Korsanları devam filminin, Amber Heard'in iddialarından hemen sonra iptal edildiğini ve kendisine dünyaları dahi teklif etseler seriye geri dönmeyeceğini belirtmişti. Bruckheimer'ın açıklamalarından anlaşılıyor ki Disney daha fazla Karayip Korsanları filmi yapma fikrini terk etmemiş. Ancak projeler netleştiğinde Johnny Depp'e teklif gider mi ya da Depp bu teklifi kabul eder mi konusu oldukça belirsiz...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top