Hesabım
  Warner Bros. "Harry Potter" Serisini Baştan mı Başlatacak?

  Yeni bir söylentiye göre, Warner Bros. şu anda Harry Potter film serisini yeniden başlatmak üstüne çalışıyor!

  Warner Bros.

  Discovery ile birleşmesinden bu yana çalkantılı bir dönem geçiren Warner Bros.'un "Harry Potter" serisini sıfırdan yeniden başlatacağı iddia edildi.

  CBR'de yer alan habere göre, Valliant Renegade ve WDW Pro Youtube yayınında, Warner Bros. Discovery'nin şu anda, yeni bir Harry Potter serisi üstünde ciddi olarak düşündüğünü açıkladı. Bu aşamada henüz "bitmiş bir anlaşma" olmasa da, bu yeniden başlatma projesinin ilk yedi Harry Potter romanının yeni bir uyarlaması olacağı varsayılıyor. Yeniden başlatmanın, serinin ikonik karakterlerini yeniden ele alıp yorumlayacağı da iddialar arasında yer alıyor.

  Bu söylentinin doğru çıkıp çıkmayacağını zaman gösterecek. Hayranların hali hazırda sevdiği bir seriyi yeniden ele almak büyük bir risk gibi görünse de CEO David Zaslav'ın son zamanlarda Harry Potter markasına yeniden odaklanmak istediği biliniyor. Daha önce "Harry Potter ve Lanetli Çocuk"un sinema uyarlaması yapılacağına dair haberler çıkmıştı ancak resmi bir açıklama yapılmadı.

  Warner Bros. "Harry Potter and the Cursed Child" Filmi İçin Kolları Sıvadı!

  Zaslav, Warner Bros. Discovery'nin 3. çeyrek toplantısı sırasında, "Harry Potter"konusunda tartışmalı yazar J. K. Rowling ile yola devam etmek istediğini özellikle vurgulamıştı. Rowling'in "trans karşıtı" olarak yorumlanan bazı açıklamalarından sonra serinin yıldızları Daniel Radcliffe ve Emma Watson da dahil olmak üzere Büyücü Dünyası serisinden bazı aktörler yazarla iletişimi kesti.

  Rowling'in birçok Harry Potter hayranından da tepki almasının yanı sıra, Fantastik Canavarlar serisine dahil olan Johnny Depp'in istismar davası da Harry Potter markasına zarar veren bir gelişmeydi. 3. film "Fantastik Canvarlar: Dumbledore'un Sırları" için Depp'in yerine Mads Mikkelsen geldi ancak film gişede bekleneni veremedi.

  Zaten pek de iyi olmayan seri, tüm Harry Potter filmleri arasında en kötü gişeye sahip olan üçüncü filmin ardından tamamen rafa kalkmış gibi görünüyor. Warner Bros'un şu anda herhangi bir devam filmi üstünde çalışmadığı biliniyor.

  Burcunuza Göre Hangi Harry Potter Karakterisiniz?

  Kaynak: CBR

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top