Hesabım
  James Gunn "The Flash"ın Harika Olduğunu Söyledi: Tartışmalı Aktör Ezra Miller DC'deki Yerini Koruyacak mı?

  Ezra Miller, cinsel saldırı, hırsızlık, haneye tecavüz gibi suçlardan yargılanıyor...

  Warner Bros.

  DC Studios'un eş başkanları James Gunn ve Peter Safran, yeni DCU için on yeni film ve TV dizisi sunarken, bu yıl vizyona girecek filmlerin birleşik hikayelerine nasıl uyacağını da açıkladılar. Bu filmlerden en çok merak edilen başrolünde Ezra Miller'ın oynadığı "The Flash" filmin. Gunn henüz fragmanı bile yayınlanmayan filmin harika olduğunun garantisini verdi.

  Flash solo filminin duyurulmasından bu yana dokuz yıl geçti ve bu süreçte DC Studios'ta çok fazla değişiklik yaşandı. İlk olarak, Zack Snyder, DC Genişletilmiş Evren'inin beklenen finansal sonucu elde etmediği netleştiğinde Warner tarafından uzaklaştırıldı. Sonra, Snyder'ın halefi Walter Hamada başa geldi ve Synder'ın farklı bir sinema evreni inşa etme planını elinden geldiğince devam ettirmeye çalıştı. Warner Bros. ve Discovery birleşmesinden sonra Hamada da görevden ayrıldı ve DC Studios'un başına James Gunn - Peter Safran ikilisi geldi.

  Gunn ve Safran'ın ilk işi tahtayı temizlemek ve yeniden başlamak oldu. Ancak Warner Bros. Discovery, "Shazam! Fury of the Gods", "Blue Beetle" ve "Aquaman and the Lost Kingdom" gibi bu yıl vizyona girmesi planlanan tüm DC filmlerine yatırdığı parayı geri almak istiyordu dolayısıyla Gunn ve Safran yeni birleşik hikayeleri üzerinde çalışmaktan heyecan duyarken, aynı zamanda kendi zamanlarından önce geliştirilen DC yapımlarıyla da uğraşmak zorunda kaldılar. Neyse ki "The Flash" filmi zaman yolculuğunu ve alternatif evrenleri ele alıyor...

  Böylece "The Flash" DCU'yu sıfırlama şansına sahip olacak ve DC Studios'a yeni film ve TV şovlarını tanıtması için biraz nefes alma alanı sağlayacak. Gunn sadece bunları açıklamakla kalmadı, filmden övgüyle söz ederek şu ifadelerde bulundu: "Bir şey daha söyleyebilir miyim? Flash inanılmaz. Sanki izlediğim en iyi süper kahraman filmlerinden biri gibi. [Yönetmen] Andy Muschietti harika bir iş çıkardı!"

  "The Flash" hakkındaki bu güzel yorumlar harika olsa da, başrol oyuncusu Miller'ın son zamanlarda birçok suça dahil olması nedeniyle bu rolü sürdürmesinden hala endişe duyuyor. Miller'ın sorunlu davranışları neredeyse Warner Bros. Discovery'nin "The Flash"ı tamamen rafa kaldırmasına neden oluyordu, ancak yıldız bir özür yayınlayıp kendini rehabilitasyona adadığından beri her şey sessizleşti.

  Ezra Miller, "Flash" Filminden Çıkartıldı mı?

  DC Studios "The Flash"ın pazarlama kampanyasına zarar verecek bir adım atmak istemediği için şu anda Miller'ın geleceği hakkında net bir şey söylemekten kaçınıyor. Ezra Miller'ın DC'deki varlığının devam edeceğinin şu anda açıklanması birçok hayranın sert tepkisini çekebilir ve filme zarar verir. Ama Peter Safran, Miller'ın "şu anda kendisini tamamen tedaviye adadığını" söyleyerek aktöre açık bir kapı bıraktı, kararın doğru zaman geldiğinde alınacağını söyledi.

  Saldırı, cinsel saldırı, haneye tecavüz, hırsızlık gibi sayısız suçtan dolayı tutuklanan ve yargılanan Miller'ın çevresinden isimler aktörün kendisini Mesih sandığını ve bir harem kurduğunu anlatmışlardı.

  Ezra Miller Hakkında Yeni İddialar: Kendini Mesih Sanıyor
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top