Hesabım
  "Deadpool 3"te Birden Fazla Wolverine Görebiliriz!

  Hugh Jackman filmde karakterin farklı versiyonlarına hayat verecek.

  .

  Film & Television Industry Alliance (Film & Televizyon Endüstrisi Birliği) web sitesine göre "Deadpool 3"ün çekimleri 1 Mayıs'ta Vancouver'da başlıyor. Shawn Levy'nin yöneteceği filmde Ryan Reynolds'ın Deadpool karakterine, Hugh Jackman, X-Men filmlerinde uzun yıllar canlandırdığı Wolverine karakteriyle eşlik edecek.

  Jackman geçtiğimiz günlerde, Marvel'ın 20th Century Fox yıllarına kapanış sunabilecek ve Deadpool'u uygun bir şekilde Marvel Sinematik Evreni'ne sokabilecek birden çok evreni kapsayan bir hikayeye sahip olduğu söylenen projede, Wolverine'in birden fazla versiyonunu oynayacağını ima etti.

  Ryan Reynolds ve Hugh Jackman, "Wolverine Ölmedi mi?" Sorusunu Yanıtladı

  The Playlist'in haberine göre, Fransız gazetesi La Parisien'e son filmi "The Son" hakkında konuşan Jackman, "Deadpool 3"te "ikili bir rol" oynadığını doğruladı. Jackman halihazırda Wolverine'in iki versiyonunu canlandırdı. 2017 yapımı "Logan"da kendisinin genç bir klonu olan X-24 ile savaştı. "Deadpool 3"teki versiyonunun hangisi olacağı bilinmiyor ancak birden fazla Wolverinegörecek olmak bile heyecan verici.

  Rhett Reese ve Paul Wernick'in senaryosunu yazmak için geri döndüğü "Deadpool 3"ün 8 Kasım 2024'te vizyona girmesi planlanıyor.

  Hugh Jackman: Wolverine, Deadpool'dan Nefret Ediyor!
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top