Hesabım
  Tommy Wirkola Filmi ''Violent Night''ın Başrolünde David Harbour Oynayacak

  Norveçli yönetmen Tommy Wirkola'nın Universal için yöneteceği gerilim filminin 2 Aralık 2022'de vizyona girmesi bekleniyor.

  2009 yılında çektiği Dead Snow (Orijinal adıyla: Død snø) filmi ile başlayan yönetmenlik kariyerini, 2013 yapımı Hansel & Gretel: Witch Hunters ile Hollywood'a taşıyan ve son olarak, her ikisinde de Noomi Rapace'in başrol olarak yer aldığı What Happened to Monday ile I Onde Dager filmlerine imza atan Norveçli yönetmen Tommy Wirkola, Universal için yeni bir gerilim filmi çekecek. Tatil temalı, karanlık bir gerilim filmi olarak tanımlanan filmin adının ''Violent Night'' olacağı açıklandı. Konusunun ne olacağına dair bir bilgi ise henüz yok. 

  Violent Night'ta başrolü, Stranger Things ile büyük bir kitle tarafından tanınan ve sevilen David Harbour oynayacak. Sinemada son olarak Black Widow ile izlediğimiz Harbour, daha önce Neil Marshall'ın yönettiği 2019 yapımı Hellboy'da ikonik karakter Hellboy'u canlandırmış ve Revolutionary Road, A Walk Among the TombstonesSuicide Squad gibi filmlerde yer almıştı. 

  Violent Night'ın konusunun ne olacağı bilinmiyor ancak filmlerinde karanlık temalarla uğraşmayı seven Tommy Wirkola'nın adı, filmin gerilim ve şiddet dozu hakkında bir ön bilgi sunuyor. Wirkola, sinemada çıkış yaptığı Dead Snow filminde, Norveç'in karlı dağlarında kamp yapan öğrencilere saldırmak için mezarlarından çıkan zombi Nazileri anlatıyordu. Şiddetli ölüm sahneleri göstermekten kaçınmayan yönetmen, filme durum komedisi de katmıştı. David Harbour'un oyunculuk stilinin de yardımıyla, Violent Night'ta da korku, gerilim ve komedinin bir araya gelmesini bekleyebiliriz.

  Filmin senaryosunu Sonic the Hedgehog’un senaristleri Pat Casey ve Josh Miller yazacak. Yapımcılığı ise Kelly McCormickDavid Leitch ve Chad Stahelski üstleniyorlar. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top