Hesabım
  ‘Tick, Tick… Boom!’un Yıldızı Alexandra Shipp, ‘Barbie’ Filminin Kadrosunda

  Greta Gerwig filmine bir yıldız daha eklendi

  Tick, Tick… Boom!” yıldızı Alexandra Shipp, Oscar adayı yönetmen Greta Gerwig'in, Margot Robbie'nin Barbie ve Ryan Gosling'in Ken rolünde oynadığı canlı aksiyon filmi “Barbie”nin kadrosuna katıldı. Konuyla ilgili ayrıntılar gizli tutulsa da, film Gerwig ve Noah Baumbach tarafından yazılıyor ve popüler Mattel oyuncağına dayanıyor.

  Simu Liu ve Ariana Greenblatt ile birlikte diğer başroller America Ferrera ve Kate McKinnon'ın rolleri şu an bilinmiyor. Shipp'in rolü hakkında da şu an net bir bilgi yok. Warner Bros. filmi dağıtacak. Shipp ayrıca, Scott Beck ve Bryan Woods'un iki kez Oscar adayı olan Adam Driver'lı filmi “65”te de küçük bir rolde yer aldı. Yeni bilim-kurgu gerilim filmi, gizemli bir gezegene düşen bir astronotun yalnız olmadığını keşfeden hikayesini anlatıyor.

  Geçen yıl Shipp, geç Jonathan Larson'ın otobiyografik Off-Broadway müzikalinin uyarlaması olan Lin-Manuel Miranda'nın ilk yönetmenlik denemesi “Tick, Tick… ​​Boom!”da rol aldı. Shipp, Jonathan'ın ihmal edildiğini hisseden kız arkadaşı Susan'ı canlandırdı ve Karessa ile Vanessa Hudgens'in oynadığı “Come to Your Senses” düetine yol açtı. Müzikal, yaklaşmakta olan 94. Oscar Töreni'nde en iyi erkek oyuncu dalında aday gösterilen, iki kez Oscar adayı Andrew Garfield'a da sahip. Miranda, Netflix için Ron Howard, Brian Grazer ve Julie Oh ile birlikte filmin yapımcılığını üstlendi ve senaryoyu Steven Levenson yazdı.

  Son zamanlarda Shipp, Oscar adayı Michael Fassbender'la birlikte “Kung Fury 2”yi çekti ve Jason Clarke ile “Silk Road”da yer aldı. Ayrıca, Kyra Sedgwick'in Kyle Allen, Simon Helberg ve Madeline Brewer ile birlikte oynadığı ilk yönetmenlik denemesi “Space Oddity”de görülecek. Diğer geçmişteki roller arasında Samuel L. Jackson ile “Shaft” ve Adam Devine ile “Jexi” yer aldı.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top