Hesabım
  Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat Başrollü Filmin Çekimleri Tamamlandı
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 12 Ağu 2022 - 12:38

  Yıldız oyuncuları yıllar sonra bir araya getiren filmin Türkiye çekimleri tamamlandı.

  "Aşk-ı Memnu" yıldızları Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ'u yıllar sonra bir araya getiren filmin çekimleri tamamlandı. Birsen Altuntaş'ın duyurduğuna göre, henüz resmi adı bilinmeyen filmin İngilizce kod adı "Last Call For Istanbul" (İstanbul İçin Son Çağrı). 

  Netflix'te yayınlacak filmin senaryosunu son olarak Netflix'in ses getiren dizisi "Zeytin Ağacı"nı kaleme alan ve daha önce "Aşk Tesadüfleri Sever", "Atiye", "Vatanım Sensin" gibi yapımların senaryolarına imza atan başarılı senarist Nuran Evren Şit yazdı. Yönetmen koltuğunda ise "Aşk 101", "Hakan: Muhafız" gibi Netflix projelerinde yönetmenlik yapan Gönenç Uyanık oturuyor. 

  Yapımcılığını OGM Pictures'tan Onur Güvenatam'ın  üstlendiği filmin konusu tam olarak bilinmemekle beraber, Beren Saat'in Serin, Kıvanç Tatlıtuğu'un ise Mehmet karakterine hayat verdiği biliniyor. Filmde, yolları bir şekilde New York'a düşen iki büyük aşık olan Serin ve Mehmet'in geçmişleriyle hesaplaşmaları anlatılıyor. 

  Last Call For Istanbul'un Türkiye'de, İstanbul'un farklı semtlerinde gerçekleştirilen çekimleri tamamlandı. Yıldız oyuncular şimdi kalan sahneleri tamamlamak için New York yolcusu...

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top