Hesabım
  "Star Trek 4" Bir Kez Daha Rafa Kaldırıldı
  Yazar: Özden Sevgi Diler — 28 Eyl 2022 - 09:03

  Paramount Pictures, Matt Shakman'ın yönetmenliği bırakmasının ardından filmi vizyon takviminden çıkardı.

  "WandaVision" yönetmeni Matt Shakman'ın "Star Trek 4" projesinin yönetmenliğinden ayrılmasının bir ay ardından, Paramount Pictures filmi vizyon takviminden kaldırdı. J.J. Abrams'ın yapımcılığını üstlendiği film, 22 Aralık 2023'te vizyona girecekti. 

  Abrams, filmin orijinal kadrosuyla birlikte geri döneceğini Şubat ayında "Orijinal kadromuz ve gerçekten eğlenceli olacağını düşündüğüm bazı yeni karakterlerin yer alacağı, yıl sonuna kadar çekilecek, heyecan verici ve 'Star Trek'i daha önce hiç görmediğiniz alanlara taşımamıza yardımcı olacak yeni bir 'Star Trek' filmi üzerinde çok çalıştığımızı söylemekten heyecan duyuyoruz." sözleriyle açıklamıştı. 

  Chris PineZachary QuintoZoe SaldanaKarl UrbanJohn Cho ve Simon Pegg'in geri dönecek olması hayranları sevindirdi ve şaşırttı, çünkü Star Trek 4 filmi daha önce iptal edilmiş ve bunun gerekçesi olarak Chris Pine ile anlaşma sağlanamaması gösterilmişti. J.J. Abrams'ın bu açıklamasından sonra, oyuncuların projeye yeniden başlandığından haberinin olmadığu ortaya çıktı. Pine, Quinto, Urban, Saldana ve Cho'nun temsilcileri, Star Trek 4'ten ve temsil ettikleri oyuncuların bu filmde oynayacağından haberleri olmadıklarını açıkladılar. 

  Özellikle Chris Pine'ın kesin olarak evet demediği bilinirken ve senaryo çalışmaları devam ederken, yönetmen Shakman da Marvel Sinematik Evreni'nin "Fantastic Four" filmini yönetmek için "Star Trek 4"ten ayrıldığını açıkladı. Dolayısıyla Paramount Pictures projeyi bir kez daha rafa kaldırdı ancak bu yalnızca bir erteleme mi yoksa projeden tamamen vazgeçilecek mi henüz bilinmiyor. 

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top