Hesabım
  Justice League of America Yönetmen Arayışında!

  Adalet Birliği için Wachowski Kardeşler'le görüşmeler başladı...

  Warner Bros. stüdyosu Yenilmezler (The Avengers)'e rakip yüksek bütçeli süper-kahraman projesi Justice League of America için yönetmen arayışlarına hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz gün adaylar arasında Ben Affleck isminin öne çıktığı projede Affleck projeyle ilgilenmediğini açıklamıştı. Bugün ise stüdyoda dolaşan dedikodulara göre filmi yönetmesi için düşünülen isim(ler) yakında Bulut Atlası (Cloud Atlas) ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Andy Wachowski ve Lana Wachowski Kardeşler.

  Stüdyo Bulut Atlası projesindeki güçlü kadro ve geniş kapsamın Justice League of America filminde olmazsa olmaz iki özellik olduğunu dile getirirken, henüz masa başı görüşmelere başlanmadığını duyuruldu. Yönetmen kardeşlerin önünde Cobalt Neutral 9 ve Jupiter Ascending gibi projeleri olduğu da varsayılırsa, Justice League of America'nın kaderi henüz belli değil.

  Justice League of America'nın senaryosu Suç Çetesi (Gangster Squad)'nin da senaristi olan Will Beall tarafından kaleme alındı ve filmde Batman, Superman, Wonder Woman, The Flash ve Green Lantern gibi süper-kahramanlar yer alacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top