Hesabım
  Meryl Streep'li Florence Kulaklarınızın Pasını Silecek!

  Dünyanın en kötü şarkıcısının ilham verici gerçek hikayesine hazır olun!

  Oscar ödüllü usta oyuncu Meryl Streep ve Altın Küre ödüllü, İngiltere'nin en tanınan oyuncularından Hugh Grant’ın başrollerini üstlendiği  biyografik yapım Florence nihayet vizyonda! Streep, geçtiğimiz günlerde bu filmdeki performansı ile 30. Altın Küre adaylığını kazanmıştı.

  Yeteneksiz operacı Florence'in kendi kapasitesinin farkında olmayarak hayallerini takip etmek için çabalamasını konu alan biyografik yapımın yönetmen koltuğunda Son Efsane ve Kraliçe filmleri ile biyografi türüne aşina olan Stephen Frears oturuyor. Başarısız eşini gerçekten uzak tutmayı kendine görev edinen eş ve menajeri St Clair Bayfield rolünde Hugh Grant'in boy göstereceği filmin kadrosunda Simon HelbergNina Arianda ve Rebecca Ferguson yer alıyor.

  1940’lar New York’unda bir mirasyedi olarak lüks bir yaşam süren Florence’ın hayattaki en büyük tutkusu müziktir ve daima ünlü bir şarkıcı olma hayalini kurmuştur. Fakat bunu başarmak için önemli bir eksiği vardır: Güzel bir ses! Her şeye rağmen ilk konserini vermeye hazırlanan Florence’ın “acı gerçeğe” karşı zorlu yolculuğundaki en büyük destekçisi ise, hem kocası hem de menajeri olan St Clair Bayfield’dır.

  Kadrosunda Simon HelbergNina Arianda ve Rebecca Ferguson'ı da bulunduran eğlenceli komedi bugünden itibaren sinemalarda!

  Filmin eleştirisi için tıklayın!

  Filmin seansları için tıklayın!

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top