Hesabım
  "Nereden Nereye" Filminden Eğlenceli Fragman!
  28 Mar 2017 - 10:42

  "Nereden Nereye" 28 Nisan’da sinemalarda!

  Yapımını İnsignia Yapım’ın üstlendiği yepyeni komedi filmi Nereden Nereye'den ilk fragman geldi. Çekimleri Kasım ve Aralık aylarında İstanbul ve Bodrum’da gerçekleşen filmin yönetmenliğini Volkan Dönmez üstleniyor. Filmin senaryosunu Selim Çiprut’un kaleme aldı.

  Ejder Kalender 25 yaşlarında bir gençtir. En büyük hayali oyuncu olmak olan genç adam, Bodrum’da bir kablolu Tv bayisinde teknik servis elemanı olarak çalışmaktadır. İşini yalnızca hayallerini gerçekleştirmek için bir basamak olan gören Ejder, günün birinde beklediği haberi alır. En çok sevdiği dizinin ve ülkenin en popüler yapımcılarından biri olan Barış Savaş ve ünlü oyuncu Metin Leylek Bodrum'daki yazlıklarına birlikte geleceklerdir. Hemen bir plan yapan Ejder, ikilinin hayatlarına dahil olur. Ancak aksiliklerle geçen gecenin sonunda Ejder'in hayallerine ulaşıp ulaşamayacağı bir muamma halini alır... 

  Filmin başrollerini Sarp Levendoğluİnan Ulaş TorunYosi Mizrahi ve Hakan Bilgin paylaşıyor. Levendoğlu ünlü oyuncu Metin Leylek rolünü üstlenirken, Mizrahi ise ülkenin en popüler yapımcılarından biri olan Barış Savaş olarak karşımıza çıkacak. Filmin sanat yönetmenliğini Yusuf Erten üstlenirken, yapımcısı ise Dağ 2'nin yapımcılarından Doruk Acar.

  Şan şöhret komedisi Nereden Nereye 28 Nisan’da vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top