Hesabım
  "Mission: Impossible Yansımalar" Videosunda Söz Ekipte!
  3 Tem 2018 - 10:14

  "Mission: Impossible Yansımalar"dan gelen yeni altyazılı videoda mikrofonu ekip alıyor.

  Tom Cruise'lu Görevimiz Tehlike 6'dan altyazılı bir video geldi. Ünlü aksiyon yıldızını ikonik rollerinden biri olan Ethan Hunt karakterlerine geri döndüren devam halkasından gelen altyazılı videoda, Cruise ile birlikte film ekibi, serinin bu halkasının diğerlerinden daha zorlu, daha derinlikli ve aksiyon dozu daha yüksek olduğundan bahsediyor. Ethan Hunt için daha kişisel bir macera sunacak olan devam halkası, şimdiye kadarki en iyi macera olarak vadediliyor.

  Serinin sevilen yüzleri ile yeni isimleri harmanlayan devam halkasında, Altın Küre adaylığı bulunan Rebecca Ferguson Ilsa Faust olarak, sempatik oyuncu Simon Pegg Benji Dunn olarak, Oscar adayı Alec Baldwin Alan Hunley olarak, Altın Küre ödüllü Ving Rhames Luther olarak ve Michelle Monaghan da Julia Meade olarak kadroya geri dönerken, DC filmlerinin Superman’i Henry Cavill'ı August Walker olarak, Oscar adayı Angela Bassett Erica Sloan olarak kadroya dahil oluyor. Filmin kadrosunda Sean Harris, Vanessa Kirby ve Wes Bentley de bulunuyor.

  “Mission: Impossible – Yansımalar”, ikonik ajan Ethan Hunt, birlikte çalıştığı IMF ekibi ve tanıdık birkaç dostu sıkıntılı bir zamanda yakalıyor. Berlin'deki görevin ters gitmesi sonucunda Ethan Hunt CIA ile ters düşüyor ve denetimsizliği sebebiyle CIA'in kara listesine giriyor. Ancak insanlığı tehdit eden yeni bir tehlikenin ortaya çıkışıyla birlikte herkes zamana karşı bir yarışa koyuluyor...

  Serinin son filmi “Görevimiz Tehlike 5”e imza atan Oscar ödüllü yönetmen ve senarist Christopher McQuarrie'nin imzasını taşıyan “Mission: Impossible 6” ülkemizde 27 Temmuz’da vizyona girecek.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  • tarık semiz
   tom cruise yaşlanmıyor bir türlü
  Yorumları göster
  Back to Top