Hesabım
  Çağan Irmak İmzalı “Bizi Hatırla”nın Afişi Yayınlandı!
  21 Eki 2018 - 01:25

  Çağan Irmak’ın yeni filmi “Bizi Hatırla”dan afiş geldi.

  "Babam ve Oğlum", "Dedemin İnsanları", "Ulak" ve "Unutursam Fısılda" gibi filmlere imza atan Türk sinemasının başarılı yönetmeni Çağan Irmak'ın yeni filmi “Bizi Hatırla”nın afişi yayınlandı. Merakla beklenen film 23 Kasım’da sinemalarımıza konuk olacak.

  Araya giren uzaklıkla birlikte bir baba oğulun zamanla birbirine yabancılaşmasını konu alan film oyuncu kadrosunda usta oyuncu Altan Erkekli, Altın Portakal adaylığı bulunan Tolga Tekin, “Çemberimde Gül Oya”, “Babam ve Oğlum” ve “Yol Arkadaşım” gibi projelerde birlikte çalıştığı Özge Özberk, komedinin sevilen yüzü Binnur Kaya ve “Fatmagül'ün Suçu Ne?”, “Bahar Dalları” gibi dizilerinin yanı sıra tiyatro sahnelerinden de hatırladığımız Sumru Yavrucuk gibi isimleri ağırlıyor.

  Çalışkan bir adam olan Kaan, sahip olduğu başarılı kariyerini dişi tırnağıyla gerçekleştirmiştir. Bulunduğu noktaya gelebilmek için yıllarca çalışmış ve sonunda istediği mevkiye gelmeyi başarmıştır. Eşi, iki çocuğu ve işiyle kurduğu sakin hayat onun için yeterlidir. Bu stresli yoğunluk içindeyken, bir sahil şehrinde yaşayan yaşlı babası Eşref’i biraz ihmal etmiş durumdadır. Ancak bu durum, günün birinde babasının geçirdiği bir rahatsızlık sonrasında değişir. Yaşanan rahatsızlık Eşref'i babasının yanına gitmeye zorlar, ancak yoğun iş temposu buna müsaade etmemektedir. İşten vakit ayıramadığından ötürü babasını İstanbul’a, evine getirmeyi tercih eder. Baba Eşref ise oğluna ve ailesine yük olmaktan çekinmektedir, bu nedenle de geldiği gibi kendi evine geri dönmek ister. Bu alışık olmadıkları durumun içinde nasıl davranacaklarını bilemeyen baba-oğlu, birbirlerine ne kadar yabancılaştıklarını fark ederler. Babasıyla tekrar bağ kurmaya çalışırken aynı çatı altında kalmak Kaan için zor kararlar alma gerekliliğini ve sıkı bir vicdan muhasebesini beraberinde getirecektir.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top