Hesabım
  Yahya Abdul-Matteen II ve Dwayne Johnson Aynı Filmde Buluşuyor!
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 5 Haz 2021 - 14:05

  Başarılı ikili, aksiyon filmi için bir araya geliyor.

  Variety'nin haberine göre, Yahya Abdul-Mateen II ve Dwayne Johnson, Austin, Texas'ın yeraltı müzik sahnesini konu alan aksiyon-gerilim filmi “Emergency Contact” için bir araya gelecek. Abdul-Mateen, yazar ekibi Rory Haines ve Sohrab Noshirvani'nin bir fikrine dayanan ve Warner Bros.'ta kurulan orijinal projede başrol oynayacak ve yürütücü yapımcı olacak.

  Film, Austin'de geçen yüksek profilli bir aksiyon filmi olarak tanımlanıyor ama başka bir senaryo detayı mevcut değil. Flynn, FlynnPictureCo aracılığıyla prodüksiyon yapıyor. Yapımcı ortaklar arasında, Seven Bucks Productions adına Johnson, Hiram Garcia ve Dany Garcia yer alıyor. Haines ve Noshirvani, Johnson'ın başrolde olduğu DC macera filmi “Black Adam”ın senaryosunu da yazdı.

  Yazar ekibi, drama filmi “The Mauritanian”ın uyarlanmış senaryosu için BAFTA adaylığı kazandı. “Emergency Contact”ın yürütücü yapımcılığını Scott Sheldon, Haines ve Noshirvani üstlenecek. FlynnPictureCo.'dan Chanel Bowling filmi denetleyecek. HBO'nun “Watchmen” dizisiyle Emmy kazanan Abdul-Matteen, “The Trial of the Chicago 7”de Bobby Seale olarak rol aldı ve bu yıl içinde “Matrix 4” ve “Candyman” gibi filmlerle karşımıza çıkacak. Daha sonra “Mad Max” filmi “Furiosa” ve “Aquaman 2” bunları takip edecek.

  FlynnPictureCo. ve Seven Bucks, yakın zamanda Disney'in “Jungle Cruise” ve aksiyon filmi “Red Notice” için de birlikte çalıştı. FlynnPictureCo., “Stillwater” filmini yakında piyasaya sürüyor ve New Line için “Hello Kitty” uyarlamasını geliştiriyor. “Seven Bucks”ın yayında olan NBC komedisi “Young Rock”ın yanı sıra çok sayıda yeni projesi var.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top