Hesabım
  ‘Bridgerton’ Yıldızı Regé-Jean Page, "The Saint"in Yeniden Çevriminin Kadrosunda
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 28 Tem 2021 - 13:19

  Yıldız oyuncu kariyerine sinemayla devam ediyor

  Netflix'te tarih yazan Bridgerton'ın ikinci sezonu için geri dönmeyeceği haberlerinin ardından Regé-Jean Page, Netflix dizisindeki çıkış zamanından bu yana ilk büyük başrolünü bulmuş görünüyor. Deadline'ın haberine göre Page, Paramoun Pictures'ın 90'ların sevilen aksiyonu The Saint'in yeniden çevriminde başrol oynayacak. 

  Lorenzo DiBonaventura, Brad Krevoy ve Mark Vahradian'ın yapımcılığını üstlendiği filmin senaryosunu, Kwame Kwei-Armah yazacak. Paramount'un Val Kilmer'ın oynadığı 1997 yapımı filmin yapımcılığını yapan merhum Robert Evans da yapımcı kredisi alacak. Kısmen Leslie Charteris'in 1920'lerin kitap serisine ve ardından Roger Moore'un oynadığı 1960'ların İngiltere TV dizisine dayanan The Saint, daha çok The Saint olarak bilinen, Robin Hood benzeri bir suçlu ve kiralık hırsız olarak dünyayı dolaşan Simon Templar'ı takip ediyor. Bu versiyonun olay örgüsü ayrıntıları gizli tutulurken, bilgisi olan kaynaklar tamamen yeni bir uyarlama olacağını bildiriyor.

  Şu anda Paramount TV Studios'un The Godfather'ı anlatan The Offer dizisinin yönetmenliğini ve yürütücü yapımcılığını üstlenen Dexter Fletcher'ın, The Saint'in bu yeni versiyonunu yönetip yönetemeyeceği geliştirmenin bu aşamasında belirsizliğini koruyor. Bridgerton'daki çıkış rolünün ardından bir süredir Page, üst sıralarda yer alıyor ve hatta yakın zamanda isimsiz Dungeons and Dragons filminde Chris Pine'la birlikte rol alıacak. Shondaland dizisinden ayrıldıktan sonra, o ve yöneticiler, Page için doğru projeyi bulmak adına hızla harekete geçti ve The Saint, listenin en üst sırasına yükseldi.

  Page'e drama dizisi dalında Emmy'de En İyi Erkek Oyuncu ödülünü kazandıran Bridgerton'ın yanı sıra, yakın zamanda Ryan Gosling ve Chris Evans'ın karşısında Netflix filmi The Gray Man'in prodüksiyonunu tamamladı. Bilindiği üzere, Page, çok sevilen ve izlenme rekorları kıran Bridgerton dizisinin ikinci sezonunda yer almayacak. 
  TRANSLATE with x
  English
  Arabic Hebrew Polish
  Bulgarian Hindi Portuguese
  Catalan Hmong Daw Romanian
  Chinese Simplified Hungarian Russian
  Chinese Traditional Indonesian Slovak
  Czech Italian Slovenian
  Danish Japanese Spanish
  Dutch Klingon Swedish
  English Korean Thai
  Estonian Latvian Turkish
  Finnish Lithuanian Ukrainian
  French Malay Urdu
  German Maltese Vietnamese
  Greek Norwegian Welsh
  Haitian Creole Persian
  TRANSLATE with
  COPY THE URL BELOW
  Back
  EMBED THE SNIPPET BELOW IN YOUR SITE
  Enable collaborative features and customize widget: Bing Webmaster Portal
  Back
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top