Hesabım
  Ridley Scott İmzalı "House of Gucci"den Altyazılı Fragman
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 30 Tem 2021 - 09:34

  Yıldızlar topluluğu filmden ilk fragman yayında

  Adam Driver ve Lady Gaga, 24 Kasım'da vizyona girecek olan “House of Gucci”nin fragmanında Gucci'ler olarak adeta parlıyor. Ridley Scott tarafından yönetilen film, Maurizio Gucci'nin (Driver) suikastını ve Gucci Ailesi'nin moda hanedanının çöküşünü detaylandırıyor. Gaga, Maurizio'nun kendisini daha genç bir kadın için terk etmesinin ardından cinayetini düzenlemekten yargılanıp hüküm giyen eski karısı, sosyetik Patrizia Reggiani'yi canlandırıyor.

  2016'da serbest bırakılmadan önce Kara Dul takma adını aldığı 18 yıl hapis yattı. Gaga, yani Patrizia "Kendimi özellikle etik bir insan olarak görmüyorum ama ben adilim." diyor.  Blondie'nin “Heart of Glass” şarkısı, fragmanın müziğini sağlıyor. Gucci defileleri, çiftin düğünü ve diskodaki çılgın geceler de cinayete giden dramın bir parçası. Sara Gay Forden'ın "The House of Gucci: A Sensational Story of Murder, Madness, Glamour, and Greed" adlı romanından uyarlanan "House of Gucci", Roberto Bentivegna tarafından yazıldı. Yıldızlarla dolu oyuncu kadrosunda ayrıca Al PacinoJared Leto ve Jeremy Irons yer alıyor. MGM, Bron Creative ve Scott Free Productions filmin yapım şirketleri.

  Paulo Gucci'yi oynayan Leto, Driver'a Patrizia'yı anlatıyor ve “Gerçek bir havai fişek seçtiniz." diyor. Avrupa'da çekilen “House of Gucci”, Gaga'nın Oscar ve Altın Küre adaylıkları kazandığı “A Star Is Born”dan bu yana ilk filmi olma özelliğini taşıyor. Nisan ayında, Guccio Gucci'nin torunu Patrizia Gucci, Associated Press'e, filmin "manşet yakalayan gerçek suç hikayesinin ötesine geçmesinden ve Guccio Gucci mirasçılarının özel hayatlarına girmesinden" endişe duyduğunu söyledi ve devam etti, “Gerçekten hayal kırıklığına uğradık. Aile adına konuşuyorum. Hollywood sisteminin gelirini artırmak için bir kar elde etmek için bir ailenin kimliğini çalıyorlar.  Ailemizin bir kimliği var, mahremiyeti var. Her şey hakkında konuşabiliriz ama geçilemeyecek bir sınır var.”

  House of Gucci, 24 Kasım 2021'de sinemalarda!
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top