Hesabım
  Margot Robbie'li "Dreamland"den Altyazılı Fragman
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 18 Ağu 2021 - 14:23

  Robbie, bir suç filmiyle karşımıza çıkacak..

  Oscar adayı Margot Robbie'nin başrolde olduğu ve daha önce vizyonu ertelenen Dreamland'in altazyılı yeni bir fragmanı yayınlandı. Drama aksiyon türlerini bir araya getiren ve dönem filmi atmosferi barındıran Dreamland, 2019 yılında birkaç festivalde gösterildi. Daha sonra, pandemi nedeniyle vizyon tarihi ertelendi ve şimdi, 27 Ağustos için yeni tarihini belirledi ve ülkemizde de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

  Amerika'nın yaşadığı Büyük Buhran sırasında yaşayan kaçak bir banka soyguncusuna hayat veren Margot Robbie liderliğindeki film için altyazılı fragman yayında. Filmin bir diğer önemli yıldızı Finn Cole (Peaky Blinders) ise küçük Teksas kasabasından kaçmayı hayal eden genç bir adamı canlandırıyor. Robbie'nin karakteriyle, yaralı ve kaçarken karşılaştığı zaman, onu teslim edip ödülünü almakla, ona karşı artan ilgisi arasında kararsız kalıyor.

  Oyuncu kadrosunda ayrıca, Travis FimmelKerry Condon ve Lola Kirke yer alıyor. Filmin yöentemn koltuğunda Miles Joris-Peyrafitte otururken,  Nicolaas Zwart senaryosunu kaleme aldı. Romulus Entertainment, Titan Worldwide Entertainment, LuckyChap Entertainment ve Automatik filmin yapım ortakları. Vertical Entertainment, filmin Premium VOD'de yayınlanmasından önce100'den fazla sinemada vizyona sokuyor.

  Margot Robbie, yakın zamanda Quentin Taratino'nun "
  Once Upon a Time in Hollywood", James Gunn imzalı The Suicide Squad ve "Bombshell" filmleriyle karşımıza çıktı ve üçüncüsü ona bir Oscar adaylığı kazandırdı. 2017 yapımı "I, Tonya" filmiyle de Osacr adaylığı kazanan başarılı oyuncu, son yılların en büyük çıkışı yapan oyuncuları arasında. 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top