Hesabım
  Netflix Korkusu "Evinde Biri Var"dan Türkçe Altyazılı Fragman!
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 14 Eyl 2021 - 10:11

  Netflix, iddalı korku filminden ilk fragmanı paylaştı

  Netflix, 2021'in Cadılar Bayramı sezonu için yayıncı kadrosunun bir parçası olan slasher filmi Evinde Biri Var'ın Türkçe altyazılı fragmanını yayınladı. Stephanie Perkins'in New York Times'ın çok satanlar listesinde yer alan kitabından uyarlanan Evinde Biri Var, her iki Creep filminin arkasındaki parlak, rahatsız edici akıl olan Patrick Brice tarafından yönetiliyor.

  Fragman, bizi Hawaii'den, Nebraska'daki küçük bir kasabada yer alan yeni bir okula transfer edilen bir lise öğrencisi olan Makani Young'la (Sydney Park) tanıştırıyor. Makani oraya varır varmaz, o ve yeni okul arkadaşları, ölmeden önce en karanlık sırlarını dünyaya açıklayan bir katil tarafından avlanmaya başlarlar. Fragmanda, herkesin uyuşturucu ticareti, dövüş kulüpleri ve nefret söylemi gibi dünyanın bilmesini istemediği sırları olduğu için, Makani ve arkadaşlarının bu sırlarını saklamak için mücadele ettiğini görebiliyoruz.

  Henry Gayden tarafından yazılan bir senaryodan Brice tarafından yönetilen There's Inside Your House'un kadrosunda ayrıca, Sarah Dugdale (Virgin River), Kayla Heller (Superman ve Lois) ve Théodore Pellerin (Genèse) yer alıyor. Filmin yapımcılığını Shawn Levy, James Wan, Dan Cohen ve Michael Clear üstleniyor. Film, 23 Eylül ile 30 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan Fantastik Fest'te ilk gösterimini yapacak. Daha sonra, 6 Ekim'de Netflix'te gösterime girecek.

  Filmin resmi özeti; "Makani Young, büyükannesiyle birlikte yaşamak ve liseyi bitirmek için Hawaii'den sessiz, küçük bir kasaba olan Nebraska'ya taşınır, ancak, mezuniyet için geri sayım başladığında, sınıf arkadaşları en karanlık sırlarını tüm kasabaya ifşa etmeye kararlı bir katil tarafından takip edilir ve dehşet saçar. Kurbanlar, kendi yüzlerinin gerçeğe yakın maskesini takan insanlardır. Kendilerine ait gizemli bir geçmişe sahip olan Makani ve arkadaşları, kendileri kurban olmadan önce katilin kimliğini keşfetmelidir." 
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top