Beyazperdem
Aşk Yeniden
Seanslar Fragmanlar Oyuncular Üye Eleştirileri Basın Eleştirileri Beyazperde Eleştirisi Fotoğraflar
Aşk Yeniden
Vizyon tarihi 5 Ekim 2012 (1s 40dk)
Yönetmen
Oyuncular: Meryl Streep, Tommy Lee Jones, Steve Carell devamı...
Tür Komedi, Dram, Romantik
Ülke Abd
Fragmanı izle
Basın 2,9 3 Eleştiri
Üyeler 3,516 Puanlama ve 1 Eleştiri
Beyazperde 3,0

Özet ve Detaylar

Kay & Arnold 30 yıldır evli ve birbirlerine sadık bir çifttirler. Kay bu monotonlaşmış hayatlarına renk katmak ister, tam da bunun üzerine evlilik terapisi üzerine uzmanlaşmış bir terapistten bahsedildiğini duyar. Terapist 'Great Hope Springs' kasabasında yaşamaktadır, Kay kocasını ikna edip terapistin yolunu tutar. Şimdi inatçılığı ile nam salmış olan Arnold ile aralarındaki aşkıi hem de bir terapist yardımıyla yeniden alevlendirmeye çalışacaktır.
Şeytan Marka Giyer (The Devil Wears Prada) filminden de Oscarlı aktrist Meryl Streep ile beraber çalışan yönetmen ve yapımcı David Frankel'in reji koltuğuna oturduğu filmin senaryosu ise Vanessa Taylor'a ait. Dram ve komedi türlerini harmanlayan filmin baş rollerini ise Meryl Streep, Tommy Lee Jones ve Steve Carell paylaşıyor.
Orijinal adı Hope Springs
Dağıtımcı -
Daha fazla
Yapım yılı 2012
Metraj uzun metrajlı film
İlginç Detaylar 3 başlık
Bütçe 30 000 000 $
Dil İngilizce
Görüntü formatı -
Renk Renkli
Ses formatı -
Yapım formatı -
Viza numarası -

Beyazperde Eleştirisi

3,0 Ortalama
Aşk Yeniden

Aşk yeniden Akdeniz'in tuzu gibi!

Banu Bozdemir
Aşk Yeniden (Hope Springs) evlilik denen kurguya bu kez orta yaş üzerinden bakıyor ve sorunu çözmek için bayağı ısrarlı davranıyor. David Frankel, Şeytan Marka Giyer (The Devil Wears Prada) ile moda dünyasının ışıltılı, acımasız ve biraz da yalan dünyasına yine Meryl Streep, sayesinde güzel bir bakış atmıştı. Bu filmdeyse yine muhteşem performansıyla Merly Streep ve ondan hiç aşağı kalmayanTommy Lee Jones, var. Konu, yaşı başı geçmiş, bırakın yatakları, odaları bile ayırmış bir çiftin kadın tarafının azim hikayesini anlatıyor bir anlamda! Filmde o kadar yoğun bir ısrar var ki, ölüyü dirilten cinsinden dersek yanlış olmaz! Kay ve Arnold'un kendi başlarına akıp giden, uzaklaşan hayatlarına öyle bir daldık ki, zaman zaman yoğun ilişki felsefesinden bunaldık, zaman zaman bu ikilinin birbirlerine yaklaşma girişimlerinden dolayı epey güldük.  Konu basit, ne oldu da biz ayrı düştük durumu? Er...
Eleştirinin tamamı

Oyuncular

Meryl Streep
Meryl Streep
Rolü : Kay Soames
Tommy Lee Jones
Tommy Lee Jones
Rolü : Arnold Soames
Steve Carell
Steve Carell
Rolü : Dr. Bernie Feld
Jean Smart
Jean Smart
Rolü : Eileen
Tüm oyuncular ve teknik ekip

Basın Eleştirileri

  • Kültür Mafyası
  • Habertürk
  • Sabah
3 basın eleştirisi

Üye eleştirisi

Tüm üye eleştirileri
0% 0 Eleştiri 0% 0 Eleştiri 100% 1 Eleştiri 0% 0 Eleştiri 0% 0 Eleştiri 0% 0 Eleştiri
1 Üye eleştirisi

Fotoğraflar

18 Fotoğraf

Bunları Biliyor musunuz?

Çekim Detayları

Conneticut'ın, Stonington kasabasında çekilen film için Wurtzel ve ekibi Stonington’ı Great Hope Springs’e dönüştürmek için birkaç geçici değişiklik yapmış. Stonington’da bir sinema salonu olmadığı için, Kay ve Arnold’ın sinemaya gittiği sahneyi çekebilmek amacıyla, Water Caddesi üzerindeki bir binada sanat filmlerinin gösterildiği bir salon tasarlanmış. Birkaç boş mağaza çikolata dükkanına ve hırdavat dükkanına dönüştürülmüş. 2011 yılında Connecticut dergisi tarafından yılın en iyi mahalle restoranı seçilen Noah’s Restaurant, Nor’easter Diner’a dönüştürülmüş ve dış cephesi 1950’lerin duvar resimleriyle süslenirken, içi de bolca deniz ürünü motifleriyle süslenmiş.

Yönetmen Hakkında

Hope Springs sayesinde Meryl Streep ve onu daha önce Şeytan Prada Giyer'de yönetmiş olan David Frankel tekrar bir araya gelme fırsatı yakalamış.
3 Başlık

Bu Filmi Beğendiysen, Şunlara da Göz At:

Tüm benzer filmler

Yorumlar

Yorumları göster