Beyazperdem
Alicia Vikander’lı "Tomb Raider" Silahları Kuşandı!
7 Şub 2018 - 10:18
facebook Tweet G+Google

Alicia Vikander başrollü "Tomb Raider" yeniden uyarlamasından posterler geldi.

+
1/3

Yeni nesil Tomb Raider uyarlamasından posterler geldi. Yeni nesil Lara Croft'u, kariyerindeki büyük çıkışını "Ex Machina" ile yapan ve başarısını "Danimarkalı Kız" ile taçlandırıp Oscar ödülü sahibi olan İsveçli oyuncu Alicia Vikander'ın canlandıracağı yeniden uyarlamadan gelen posterlerde Lara'yı savaşmaya hazır bir halde görüyoruz.

Toby Gard tarafından yaratılan fenomen video oyunu serisi Tomb Raider'ın yeni beyaz perde uyarlamasında, Lara Croft'un beyaz perdedeki bir önceki temsilcisi ise başarılı oyuncu Angelina Jolie'den daha farklı bir imaj görüyoruz. Jolie'nin Lara Croft'u seksapeliyle öne çıkarken, Vikander'ın Lara Croft'u seksapelden çok zeka ve yeteneklere odaklanıyor.

Croft'un babası Richard Croft rolünde Dominic West, Croft'a yardımcı olan gemi kaptanı Lu Ren rolünde Daniel Wu, filmin kötü adamı Mathias Vogel rolünde "Justified", "The Hateful Eight", "Django Unchained" gibi filmleri ile tanınan Amerikalı aktör Walton Goggins, Kristin Scott Thomas, Michael Obiora ve Hannah John-Kamen'ın da kadroda yer aldığı macera filminin yönetmen koltuğunda, "The Wave"in Norveçli yönetmeni Roar Uthaug oturuyor.

Babasının ortadan kaybolmasından yedi yıl sonra, 21 yaşındaki Lara küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi reddetmiş ve üniversite dersleri alırken bir yandan da Londra'da bir bisiklet kuryesi olarak çalışmaktadır. Ancak ortaya çıkan yeni bir antik eser sonucu babasının kayboluşunu araştırmaya başlar ve son gittiği yeri ziyaret eder: Japonya kıyılarında bir yerde bulunan gizemli bir adadaki bir mezar. Birdenbire Lara kendini yalnızca keskin zekası, dirayeti ve inatçı ruhuyla silahlanmış bir halde, dezavantajlı bir durumda olduğu bir maceranın içinde bulur. Lara, bilinmeyene doğru yolculuk ederken, kendi sınırlarının ötesine geçmeyi de öğrenmelidir...

"Tomb Raider" ülkemizde 16 Mart’ta gösterime girecek.

facebook Tweet G+Google
Benzer Haberler
Yorumlar
Yorumları göster
BİZİ TAKİP ETMEYE DEVAM EDİN!
Foto galeriler
Yakın Plan: Chris Pratt
HABERLER - Sanatçılar
21 Haziran 2018 Perşembe
Yakın Plan: Chris Pratt
Zamanınıza Değecek En Uzun Filmler!
HABERLER - Özel Dosyalar
21 Haziran 2018 Perşembe
Zamanınıza Değecek En Uzun Filmler!
Geçmişten Bugüne Nicole Kidman!
HABERLER - İnternetten Seçtiklerimiz
20 Haziran 2018 Çarşamba
Geçmişten Bugüne Nicole Kidman!
Efekt Yapalım Derken İşin Ucunu Kaçıran Filmler
HABERLER - İnternetten Seçtiklerimiz
19 Haziran 2018 Salı
Efekt Yapalım Derken İşin Ucunu Kaçıran Filmler
Film foto galerileri
Back to Top