Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Romantik Komedi "Aşk Bu Mu?"dan Fragman Burada!
  3 Ara 2018 - 12:04
  facebook Tweet

  Afra Saraçoğlu ve Kubilay Aka başrollü romantik komedi "Aşk Bu Mu?" filminin fragmanı geldi.

  Genç yıldızları başrolüne yerleştiren romantik komedi Aşk Bu Mu?'dan ilk fragman yayınlandı. Başrollerini Kötü Çocuk filminin masum Kayla'sı Afra Saraçoğlu ve fenomen hale gelen Çukur dizisinin Celasun'u yakışıklı oyuncu Kubilay Aka'nın üstlendiği romantik komedi filmi ile aşkın gücüne şahit olacaksınız!

  Genç bir adam olan Umut, çocukluğundan beri hırsızlık yapmaktadır. Umut, hayatının fırsatını yakalayıp köşeyi dönmenin hayalini kurar. Fakat ne hayallerine kavuşabilir ne de sürekli aradığı ailesine ulaşabilir. Genç bir kadın olan Gülüm ise hayallerine bir adım uzaklıktadır. Okulunu başarıyla bitiren Gülüm’ün hayatında hiçbir sıkıntı yoktur. Fakat bir gün genç kızın tüm hayatı kararır. Gülsüm’de karaciğer yetmezliği olduğu ortaya çıkar ve nakil gerçekleşmezse ölecektir. Tam da bu süreçte Umut ile Gülüm’ün yolları kesişir. Genç adamın yıllardır beklediği fırsat tam da ayağına gelmiştir. Ancak bu durum sandığı kadar kolay değildir. Kendisini zor durumların içerisinde bulan Umut, bedeli ağır olan bir karar vermek zorunda kalır. Peki aşk her şeyin üstesinden gelmeye yeterli midir?...

  Geniş AileCesaretin Var mı Aşka? ve Yarım Elma dizilerinin yanı sıra Geniş Aile film serisi, Guruldayan Kalpler ve Eve Dönüş filmlerinin yönetmenliğini üstlenen Ömer Uğur'un imzasını taşıyan filmin kadrosunda Salih KalyonŞerif ErolTanju TuncerSadi Celil CengizEvrim Doğan gibi deneyimli isimler yer alıyor. Senaryosunu Cüneyt İnay'ın yazdığı "Aşk Bu Mu?" filminin yapımcılığını Avşar Film üstleniyor.

  "Aşk Bu Mu?" 13 Aralık'ta sinemalarda olacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Feyyaz
   Afra Saraçoğlu bir anda jet hızıyla yükselmeye başladı valla
  Yorumları göster
  Back to Top