Filmleri oyla!
Beyazperdem
  Gina Torres, Neden Ölen Karakterlerin "Matrix 4"te Geri Döndüğünü Merak Ediyor
  21 Oca 2021 - 15:00
  facebook Tweet

  Gina Torres, Matrix serisi hakkında konuştu.

  Matrix Revolutions ve Matrix Reloaded'da Cas karakteriyle karşımıza çıkan Gina Torres, aklındaki Matrix 4 sorularından bahsetti. Lana Wachowski'nin Matrix 4'te ölen karakterlerden Neo ve Trinity'yi geri getireceği biliniyor. Torres, ölen karakterlerin neden döndüğü sorusuna cevap arıyor.

  Suits, Hannibal, Angel, Firefly gibi yapımlardan tanıdığımız Gina Torres, Matrix 4 ile ilgili bir konuyu gündeme getirdi. Oyuncu, karakterleri ölmüş olan Keanu Reeves ve Carrie Anne Moss'un nasıl Matrix 4'te nasıl rol alabildikleri sorusunu yöneltti. Torres şu sözleri sarf etti: "Sert olmaya çalışmıyorum, ama öldüklerine inandığım insanlar filmde yer alıyor. Söyleyebileceğim tek şey bu. Nerede dahil olacaklarını merak ediyorum. Başlangıç noktaları ne olacak ve zaten her şeyi anlatmaları nedeniyle nasıl bir hikayeye ihtiyaç duyacaklar?"

  Matrix 4'ün konusuyla ilgili henüz hiçbir detay verilmedi. Bu nedenle Gina Torres'in soruları her hayranın aklında bulunuyor. Filmin yıldızı Jessica Henwick olacak ve söylenilenlere göre karakteri Neo'ya benzeyecek. Ayrıca Keanu Reeves, Carrie Anne Moss, Yahya Abdul Mateen IINeil Patrick HarrisJonathan GroffPriyanka ChopraJada Pinkett Smith gibi yıldız isimler Matrix 4'te yer alacak.

  Matrix 4, 22 Aralık 2021 tarihinde vizyona girecek. Amerika'da ve platformun bulunduğu diğer ülkelerde ise HBO Max'te yayınlanacak.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • Eren S.
   E tamam da daha evvel de ölmediler mi zaten? Neo ilk bölümün sonunda ölüp tekrar ayağa kalkmadı mı? Peki ya Trinty? E o da 2. bölümde öldü, Neo eliyle kızın kalbinden mermiyi çıkartmadı mı? Demek ki Matrix evreninde bunlar olağan şeyler:) Her şey anlatıldı demişsin bi de... Mimar, Kahine son bölümde Bu barış ne kadar sürecek? diye soruyor, o da; Süre bildiği kadar... şeklinde cevap vermiyor. 20 sene geçti üzerinden, bu replik bile bi şeyler anlatıyor bence.
  Yorumları göster
  Back to Top