Hesabım
  Burcunuza Göre Hangi Marvel Dizi Kahramanısınız?

  Uçsuz bucaksız Marvel evreninden, Zodyak evrenine

  Marvel

  Marvel Sinematik Evreni, yalnızca 2021 ve 2022'de 8 farklı diziyle, küçük ekran izleyicisini heyecanlandırdı. Karışık eleştirilerle karşılanan son Marvel projelerinin aksine, her bir Disney+ dizisi yüksek eleştirmen ve seyirci puanlarına sahip. Disney+'dan önce, ABC ve Netflix için de birkaç MSE dizisi yapıldı.

  Burcunuza Göre Hangi Marvel Kahramanısınız?

  Daha önce Marvel kahramanları için bir zodyak karşılaştırması yapmış, burcunuza göre hangi Marvel kahramanısınız demiştik. Şimdi rotayı küçük ekran karakterlerine çeviriyoruz ve burcunuza göre hangi Marvel dizi kahramanısınız diyoruz.

  Koç Burcu – Clint Barton (Hawkeye)

  Marvel

  Koç burçları cesur, tutkulu ve rekabetçi bireylerdir. Dürtüsel, pervasız ve baskıcı oldukları için kusurları da yok değil. Hawkeye'da Clint Barton'ın süper gücü olmayan biri için kendini çok fazla tehlikeye atması cesareti ve pervasızlığından ileri geliyor.

  Boğa Burcu – Peggy Carter (Agent Carter)

  Marvel

  Boğa burçları güvenilir, özverili, azimli ve pratiktir. Bazen saf ve inatçı da olabilirler. Tam bir boğa olarak Peggy Carter, kimseye boyun eğmiyor; başkana bile.

  İkizler Burcu - Matt Murdock (Daredevil)

  Marvel

  İkizler burcu çevrelerine kolay uyum sağlayabildikleri için sevilirler. Yenilikçi, çekici ve bazen de çok komikler. Aynı zamanda, tıpkı Daredevil'den Matt Murdock gibi iki yüzlü, aşırı endişeli ve tutarsız olabilirler. Matt bir kimyasal sızıntının görme yetisini kaybetmesine neden olmasının ardından, hayattan en iyi şekilde yararlanmayı seçer. O sadece başarılı bir avukat olmakla kalmaz, aynı zamanda Daredevil olarak bilinen bir kanunsuz olur ve bunu yaparken suçları çözmek için benzersiz yollar bulur.

  Yengeç Burcu - Wanda Maximoff (WandaVision)

  Marvel

  Yengeç annelerin burcu olarak bilinir. Bunun en önemli sebebi, yengeç bireylerin şefkatli olmalarıdır. Sahiplenici, aşırı duygusal ve kincidirler. Bu nitelikler en iyi Wanda Maximoff'ta, diğer adıyla Scarlet Witch'te (WandaVision) görülüyor.

  Aslan Burcu - Marc Spector (Moon Knight)

  Marvel

  Aslan insanları, Marc Spector'ın Moon Knight'ta yaptığı gibi her zaman özgüven ve iyimserlikle parlarlar. Öte yandan bencil ve saldırgandırlar. Spector egoist ve saldırgan olsa da, bu olumsuz özellikler en tehlikeli Marvel tanrılarından biri olan Khonshu'nun etkisinin bir sonucudur. Zorluklara rağmen, her yeni sorunu çözmeye hevesli ve bir gün huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına dair umutludur.

  Başak Burcu - Jessica Jones (Jessica Jones)

  Marvel

  Başaklar işlerine takıntılı olmakla ünlüdür. Çok analitiktirler, tıpkı Jessica Jones gibi. İş saplantıları onları sıkıcı ve diğer konuları umursamaz hale getirebilir. En iyi dedektifler, durumları en küçük ayrıntısına kadar analiz eder ve Jessica Jones da onlardan biri. Bir vaka ne kadar zor olursa olsun, onu çözmenin bir yolunu bulacağının garantisi her zaman vardır.

  Terazi Burcu - Sam Wilson (The Falcon And The Winter Soldier)

  Marvel

  Teraziler meraklı, diplomatik ve sosyaldir. Arkadaş canlısı doğaları sayesinde, The Falcon And The Winter Soldier filmindeki Sam gibi iyi takım oyuncuları da olurlar. Kötü günlerinde hoşgörüsüz ve kendini beğenmiş olabilirler. Yardımcı karakter olarak göründüğü sayısız MCU filmi boyunca Sam, diğer kahramanlarla son derece uyum içinde çalışır.

  Akrep Burcu - Frank Castle (The Punisher)

  Marvel

  Akrepler bağımsız, kararlı ve sezgiseldir. Ama aynı zamanda en iyi Marvel paralı askerlerinden biri olan Frank Castle gibi intikamcı ve acımasızdırlar da. Frank için The Punisher boyunca, ailesinin ölümünden sorumlu olan herkes ölmeden hayat devam edemez. Gaddarlığı onu korkunç bir karakter yapsa da hayranlar, intikam arayışı sırasında hiçbir şeyin onu durdurmasına izin vermemesine hayran kalmadan edemiyorlar.

  Yay Burcu - Bucky Barnes (The Falcon & The Winter Solider)

  Marvel

  Yay burcu maceracı, sadık ve konuşkandır aynı zamanda kurnaz ve umursamaz olarak görülebilirler. Bucky, diğer adıyla The Winter Soldier'da bu tür tavırlar var. Super Soldier serumunu alan MCU karakterlerinden biri olan Bucky, ölme ihtimalinin düşük olduğunun farkında olduğu için her zaman hayatını tehlikeye atmaya isteklidir. Çok konuşkan ve komik alıntılar yapan Bucky'nin aşırı kayıtsızlığına gelince, terapi seansları onun bu tarafını en iyi şekilde ortaya çıkarıyor.

  Oğlak Burcu - Black Bolt (Inhumans)

  Marvel

  Inhumans'daki Black Bolt gibi, Oğlaklar komuta etmeyi, rehberlik etmeyi veya zorlamayı severler. Bu nedenle, harika lider ve patronlar olurlar. Ama çok küçümseyici de olabilirler. Attilan Kralı, hükmetmenin ne demek olduğunu biliyor. Black Bolt bitmeyen bir dizi kötü adam gibi çeşitli zorlukların üstesinden ustaca geliyor. Ancak ne yazık ki, başkalarına danışmadan önemli kararlar alma eğilimi var.

  Kova Burcu - Jennifer Walters (She-Hulk: Attorney At Law)

  Marvel

  Kova, "Akıllı Burç" olarak bilinir ve bunun nedeni, bilge, ilerici ve keskin bireylerle dolu olmasıdır. Kötümserlik ve asilik onların istenmeyen özellikleridir. Bu tür tavırlar She -Hulk: Attorney At Law'da Jennifer Walters'a uyuyor .

  Balık Burcu - Kamala Khan (Ms. Marvel)

  Marvel

  Genel olarak iyi kalpli insanlar olan Balık, dürüstlüğü ve nezaketiyle bilinir. Onlar çok sanatsal ve sevimli oldukları kadar, hayal kurma eğilimleri nedeniyle kararsız, hassas ve dikkatsiz olma eğilimindedirler. MCU'da, en çok Miss Marvel'daki Kamala'ya uyuyor .

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top