Hesabım
  ‘House Of The Dragon’dan Prömiyer Tarihi ve Yeni Görseller
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 31 Mar 2022 - 10:13

  Game of Thrones evreni TV'ye geri dönüyor!

  House of the Dragon
  1. House of the Dragon +
  House of the Dragon

  Olivia Cooke - Alicent Hightower
  Devamı...
  Merakla beklenen prequel için bekleyiş neredeyse bitti. HBO, George R.R. MartinRyan Condal ve Miguel Sapochnik'ten gelen Game of Thrones projesinin prömiyer tarihini açıkladı. Dizi, 21 Ağustos'ta yayına girecek. 

  House of the Dragon'ın başrollerinde Paddy Considine, Olivia Cooke, Matt Smith, Emma D'Arcy, Fabien Frankel, Rhys Ifans, Steve Toussaint, Eve Best ve Sonoya Mizuno yer alıyor. Martin'in yazdığı Fire & Blood adlı kitaba dayanan dizi, Game of Thrones olaylarından 300 yıl öncesinde geçiyor ve House Targaryen'e odaklanıyor.

  Considine, Kral Viserys Targaryen'i oynuyor. Doğrudan seriye sipariş edilen prequel'in prodüksiyonu 2021 Nisan'da başladı. House of the Dragon, pilot senaryoyu yazan Martin ve Condal tarafından ortaklaşa oluşturuldu. Condal, pilot bölümü ve ek bölümleri yönetecek olan Miguel Sapochnik ile birlikte ortak showrunner olarak görev yapıyor.

  İlginç bir şekilde, House of the Dragon, yapım aşamasında olan diğer büyük bütçeli fantezi serisinden önce piyasaya sürülecek: Amazon Prime Video'nun Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri dizisi. Yayıncı, yaklaşmakta olan J.R.R. Tolkien uyarlamasını 2 Eylül'de gösterime sokacak. House of the Dragon, prömiyer tarihiyle birlikte yeni görsellerin yanı sıra aşağıda görebileceğiniz bir tease posteri de yayınladı.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top