Hesabım
  Netflix, "La Casa De Papel"in 5. Kısmından İlk Görselleri Paylaştı
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 3 Haz 2021 - 18:20

  5. kısım iki bölüm halinde yayınlanacak..

  La Casa de Papel
  1. La Casa de Papel +
  Netflix, La Casa de Papel'in yaklaşan 5. kısmından ilk görselleri paylaştı. 5. Kısım, her biri beşer bölümden oluşan iki parça halinde yayınlanacak. 1. Cilt, 3 Eylül’de; 2. Cilt ise 3 Aralık 2021’de izleyiciyle buluşacak. Dizinin başrollerinde Álvaro Morte, Úrsula Corberó, Itziar Ituño, Miguel Herrán, Jaime Lorente, Esther Acebo, Enrique Arce yer alıyor.

  Netflix'in resmi özetine göre; Ekip 100 saatten uzun süredir İspanya Merkez Bankası'nda kapalıdır. Lizbon'u kurtarmayı başarmış olsalar da aralarından birini kaybetmelerinin ardından onları karanlık zamanlar bekler. Sierra tarafından esir alınan Profesör'ün ilk defa bir kaçış planı yoktur. Tam artık başka sorun çıkamazmış gibi göründüğü sırada, şimdiye dek karşılaştıklarından çok daha güçlü bir düşman olay yerine gelir. Artık karşılarında ordu vardır. Tarihin bu en büyük soygunu sona yaklaşırken, banka hırsızlığı olarak başlayan olaylar savaşa dönüşecektir. 

  Final sezonundan paylaşılan ilk görseller, İspanya Merkez Bankası'nın hem içindeki hem de dışındaki kaosu gözler önüne seriyor. Sierra'nın saklanma yerini bulmasıyla hazırlıksız yakalanan Profesör, bankanın içinde güvende olan Lizbon... Savaş başlar! Daha fazla silah ve bir planı olmamasının çaresizliğiyle yüzleşen Çete, hayatta kalmak için bütün her şeyini ortaya koymak zorundadır.

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top