Hesabım
  DC Karakterlerini Marvel Yıldızları Canlandırsaydı...

  Marvel Sinematik Evreni'nin yıldız isimleri, DC Evreni karakterleri olarak nasıl görünürdü?

  .

  Marvel Sinematik Evreni 2008'den bu yana, tüm dünyada milyarlarca dolar kazanan filmler çıkartarak en başarılı süper kahraman serisine imza attı. Warner Bros. ise DC karakterlerinden oluşan bir sinematik evren yaratarak Marvel ile rekabet etmeye çalışsa da başarılı olmadı. DC Genişletilmiş Evreni hayal kırıklığı yaratan bir dizi filmin ardından resmen sonlandırıldı ve şimdilerde James Gunn'ın yarattığı yeni DC Evreni'nin ilk filmi olan "Superman"in çekimleri yapılıyor.

  Yeni Superman David Corenswet'e İlk Bakış

  Aralarındaki rekabete rağmen hem Marvel filmleri hem de DC filmleri yıllardır çizgi roman hayranlarını sinema salonlarına çekiyor ve filmlerin dışına taşan sinematik evrenler, hayran etkinlikleri ve tartışmalarla ana akım sinemayı yönlendiriyor. Peki bu evrenler bugün bildiğimiz şekilde olmasaydı?

  Reddit'te TheOGCukeman tarafından paylaşılan, yapay zeka tarafından yaratılan yeni görseller, Marvel Sinematik Evreni yıldızları DC karakterlerini canlandırsaydı nasıl olurdu sorusuna yanıt arıyor. Iron Man aktörü Robert Downey Jr.'ın, kendisine benzer özellikleri olan Batman'in kostümüne büründüğü; Captain America aktörü Chris Evans'ın ise Superman olduğu görseller Thor yıldızı Chris Hemsworth'ü de Aquaman olarak hayal ediyor.

  İşte DC karakterleri olarak Marvel Sinematik Evreni yıldızları...

  Batman

  .

  Robert Downey Jr.

  Superman

  .

  Chris Evans

  Poison Ivy

  .

  Elizabeth Olsen

  Harvey Dent

  .

  Mark Ruffalo

  Aquaman

  .

  Chris Hemsworth

  Catwoman

  .

  Scarlett Johansson

  Riddler

  .

  Paul Bettany

  Wonder Woman

  .

  Evangeline Lilly

  Flash

  .

  Paul Rudd

  Deathstroke

  .

  Jeremy Rennner

  Ra's Al Ghul

  .

  Benedict Cumberbatch

  Supergirl

  .

  Brie Larson

  Kaynak: Reddit

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Back to Top