Hesabım
  Film Çekimleri Sırasında Yaşamını Yitiren Oyuncular...
  11 Eyl 2019 - 18:30

  Çekimler sürerken hayatını kaybeden ünlüler kimler?

  Heath Ledger - Dr. Parnassus, Kara Şövalye Yükseliyor
  1. Heath Ledger - Dr. Parnassus, Kara Şövalye Yükseliyor +
  Heath Ledger - Dr. Parnassus

  27 yaşında hayata veda eden Heath Ledger, Kara Şövalye Yükseliyor filminin çekimleri sırasında almaya başladığı reçeteli ilaçların aşırı dozda kullanımından kaynaklı zehirlenme sonucu aramızdan ayrılmıştı. Ledger, Terry Gilliam'ın talihsiz projesi olan Dr. Parnassus'u da tamamlayamamış, onun boşluğunu Johnny Depp, Jude Law ve Colin Farrell doldurmuştu.
  Devamı...
  Kimisi çekimler sırasında yaşanan talihsiz bir kaza sonucu aramızdan ayrıldı; kimisi de, set dışında hiç kimsenin yaşanmasını istemediği bir trajedi sonucu bu dünyaya veda etti. Her biri hem birbirinden değerli hem de kariyerinin zirvesinde olan bu oyuncuların ölümü tüm dünyayı yasa boğdu.
  Bizler ne kadar her ölümü zamansız addetsek de trajik bir biçimde hayata veda eden oyuncuların hayranlarının dört gözle beklediği projeler de yarıda kalmış oldu. Kimi yapımcılar, oyuncuların geride kalan son performanslarını değerlendirirken,kimileri ya yeni teknik alternatiflere yöneldi, ya da farklı isimlerle yola devam etmeyi tercih etti. Gelin, son filmlerinin çekimleri sırasında hayata veda eden oyuncuları bir kere daha analım.
  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  • şeyda
   yorum yazan arkadaşlar, galerinin tamamına baktığınıza emin misiniz?
  • Feyyaz
   Heath Ledger :(
  Yorumları göster
  Back to Top