Hesabım
  "Joker" Yıldızlarını Nereden Tanıyoruz?
  2 Eki 2019 - 14:30

  Joker oyuncularını incelemeye alıyoruz!

  DC çizgi romanlarından uyarlanan ve yurt dışında şimdiden gelmiş geçmiş en iyi çizgi roman uyarlaması olarak bahsedilen Todd Phillips yönetmenliğindeki Joker, vizyona girmeye hazırlanıyor. Başrolünde Joaquin Phoenix'in yer aldığı Joker'ın oyuncuları arasında tanımadığımızı sandığımız birçok isim var. Bu isimlere hep birlikte göz atalım ve film boyunca 'Nereden tanıyorum ben bu oyuncuyu?!' diye düşünüp filmi kaçırmayalım! (Tabii ki listede usta oyuncu Robert De Niro yok!)

  Joker, 4 Ekim'de izleyicileriyle buluşacak.

  Joaquin Phoenix

  Joaquin Phoenix'i tanımama ihtimaliniz çok düşük. Her, Walk The LineThe Master derken oyuncuyu görmemiş olmanız mümkün değil! Hepsini geçtik Gladiator'ın Commodus'unu kim unutabilir?

  Zazie Beetz

  Joker'da Arthur ile romantik bir ilişkisi olan Sophie Dumond'a hayat veren Zazie Beetz'i Deadpool 2'nun Domino'su olarak hatırlarsınız. Ayrıca meşhur Atlanta ve Netflix'in Easy dizisi, Geostorm gibi yapımlarda da Beetz'i görme imkanı yakalamıştık.

  Marc Maron

  Esasen stand-up komedyeni olan Marc Maron, Joker filmi için biçilmiş kaftan! Gene Ufland karakterine hayat veren Maron, Louie, Girls, Glow, Easy gibi dizilerde kendini göstermiş ve kendi show programı olan Maron ile tanınmıştı.

  Francey Conroy

  Francey Conroy, Joker'da Penny Fleck karakterine hayat veriyor. Conroy'u genellikle hem TV'de hem sinemada anne rolleriyle görüyoruz. Tabii Joker'da da Arthur'un annesi rolünde. Onu Six Feet Under, American Horror Story, CasualThe Mist gibi oldukça ünlü dizilerden tanıyabilirsiniz.

  Shea Whigham

  Dedektif Burke'e hayat veren Shea Whigham, diğer isimlere göre biraz daha uzak gelebilir. Ama oyuncu onlarca kez dedektif rolüyle karşımıza çıktı. Onu American Hustle'dan, Shelter'dan, Wristcutters: A Love Story'den, Fargo'dan, Boardwalk Empire'dan tanıyabilirsiniz. Daha da hatırlayamıyorsanız, diğeceğimiz bir şey kalmadı.

  Brian Tyree Henry

  Brian Tyree Henry, aslında Joker'da ön plandaki oyunculardan biri değil. Yine de onu Arkham'da göreceksiniz. Şimdilerde Eternals ile yaptığı anlaşmayla gündemde olan Brian Tyree Henry, Widows, Hotel Artemis, If Beale Street Could Talk, Atlanta gibi önemli yapımlarda rol aldı.

  Brett Cullen

  Brett Cullen, Joker'da Thomas Wayne karakterine hayat veriyor. Batman'in babası olduğunu tahmin etmeniz zor değil. Ama Brett Cullen'ı nereden tanıyoruz? Aslında bakarsanız The Dark Knight Rises'dan hatırlamanız mümkün. Bunun yanı sıra Narcos, Big Dogs, True Detective ve Person of Interest yer aldığı diğer yapımlar arasında.

  Dante Pereira-Olson

  Filmde Batman yok mu sanıyorsunuz? Var! Jessica Jones, You Were Never Really Here, Happy, Mozart In The Jungle gibi yapımlarda gözünüze çarpma potansiyeli olan Dante Pereira-Olson, genç Bruce Wayne'e hayat veriyor.

  Douglas Hodge

  Batman'in sadık dostu Alfred Pennyworth'ü Douglas Hodge canlandırıyor. Hodge'u kesinlikle gözünüz Red Sparrow, Black Mirror, The Night Manager, Unforgotten, Falling Water, Penny Dreadful gibi yapımlardan ısıracaktır.

  John Pais

  Hollywood'un göz ardı edilen yeteneklerinden biri olan John Pais, Joker'da Hoyt Vaughn'u canlandırıyor. Arthur'un sahibi olduğu oteli yöneten ve nihilist bir karaktere sahip olan Hoyt'un oyuncusunu Ray Donovan, Maniac, Law & Order, Sex & Drugs & Rock & Roll, That Awkward Moment gibi yapımlardan hatırlayabilirsiniz.

  Bill Camp

  Detective Garrity'yi canlandıran Bill Camp'i 12 Years A Slave, Midnight Special, Jason Bourne, Vice, Red Sparrow ve özellikle de The Leftovers'dan tanıyabilirsiniz.

  facebook Tweet
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top