Hesabım
  Zack Snyder, ‘Army of Thieves’ten İlk Görselleri Paylaştı
  Yazar: Gamze Kırşavoğlu — 8 Tem 2021 - 10:36

  Devam filminden ilk görseller yayında!

  Zack Snyder, Army of Thieves'i resmen tanıttı. Yönetmen, Snyder'ın mayıs ayında vizyona giren zombi gerilim filmi “Army of the Dead”in ön bölümü olan, yakında çıkacak komedi soygun filminden ilk bakış fotoğraflarını paylaştı. Yeni film fotoğraflarında, Alman kasa hırsızı Ludwig Dieter olarak geri dönen Matthias Schweighöfer, “Game of Thrones”un yıldızı Nathalie Emmanuel, Ruby O. FeeGuz Khan ve Jonathan Cohen'den oluşan uyumsuz ve sözde haydutlardan oluşan bir ekiple birlikte görünüyor.

  Schweighöfer, yapımcı olarak Snyder ve eşi Deborah'la birlikte çalışarak öncül filmi yönetiyor. Shay Hatten, senaryoyu Snyder ve Hatten tarafından ortaklaşa yazılan orijinal bir hikayeden kaleme aldı. "Army of Thieves", 2021'de Netflix'e geliyor. "Army of the Dead" olaylarının öncesinde geçen film, bir zombi salgınının ilk aşamalarında geçiyor ve kasayı kırmanın ilk günlerinde Dieter'e odaklanıyor. Gizemli bir kadın tarafından, hevesli hırsızlardan oluşan uyumsuz bir ekibin yardımıyla bir soygun yapmak için işe alınıyor.

  Başrollerini Dave Bautista, Ella Purnell, Omari Hardwick ve Schweighöfer'in paylaştığı “Army of the Dead”, mayıs ayında Netflix'te ve bazı sinema salonlarında gösterime girdi. Snyder'ın ilk uzun metrajlı filmi, 2004 yapımı “Dawn of the Dead”in manevi devamı olarak kabul edilen film, Sin City'ye bir zombi kıyameti çökerken Las Vegas kumarhane soygununu planlayan bir grup paralı askere odaklanıyor. Daha önce de duyurulduğu üzere Netflix, Snyder'ın zombi kapari sinematik evrenini genişletmeyi planlıyor. "Army of Thieves"den sonra yayıncı, "Army of the Dead"den yıllar önce geçen bir anime dizisi olan "Army of the Dead: Lost Vegas"ı yayınlamayı planlıyor.
  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top