Hesabım
  Netflix'ten Messiah'a İptal Kararı Geldi!
  26 Mar 2020 - 19:29

  Messiah'ın yayın hayatı tek sezon sürdü..

  Messiah, takipçilerinin onun olduğuna inandığı kurtarıcı mı? Bunu asla öğrenemeyeceğimiz anlaşıldı. Çünkü Netflix, tartışmalara neden olan ve bazı ülkelerde yoğun tepkilerle karşılaşan Messiah adlı diziyi iptal etti. İkinci sezonu iptal olan Messiah'ın yayın hayatı böylece tek sezon sürdü .
   
  Messiah'ın oyuncu kardrosunda, Mehdi Dehbi, Tomer Sisley, Michelle Monaghan, John OrtizMelinda Page Hamilton, Stefania LaVie Owen, Jane Adams, Sayyid El Alami, Fares Landoulsi ve Wil Traval yer alıyor. Serinin yönetmenleri ise James McTeigue ve Kate Woods. Dizinin yaratıcısı ise "Backtrack" , "Rite" gibi filmlerin de yazarı Michael Petroni.  

  Dizi, modern dünyada, Orta Doğu'da ortaya çıkan ve iddalarda bulunan bir adamın hikayesini anlatıyor. İsa'nın dönüşü olduğunu iddia eden adamın etrafında uluslararası takipçiler toplanmaya başlar. Kimileri onun Mesih olduğunu ve mucizlere imza atabileceğini düşünürken, diğer kişiler onun tam anmaıyla bir sahtekar olduğuna neredeyse emindirler. 

  10 bölümden oluşan ilk sezon 1 Ocak 2020 tarihinde tüm bölümleriyle Netflix'te yayınlanmaya başladı. Dizinin sezon finaline baktığımızda, ikinci bir sezon için açık kapı bırakıldığını net olarak görmekteyiz. Netflix görünüşe göre başta devamı için planlamasını yapmış ama gelen tepkiler ya da rating sonuçları hikayeye devam etmeme kararıyla sonuçlanmış. "Mesih" Will Mathers'ı canlandıran aktör Wil Traval dizinin iptal haberlerini Instagram üzerinden paylaştı.
  Bu gönderiyi Instagram'da gör

  Wil Traval (@wiltraval)'in paylaştığı bir gönderi ()

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top