Hesabım
  BluTV, 2021 Yılında Yayınlanacak Yeni İçeriklerini Açıkladı
  6 Oca 2021 - 12:17

  BluTV, yeni yılda 15 bin saat içerikle geliyor..

  BluTV, 2020 yılında, seyircisine iddialı içeriklerden oluşan 10 bin saatlik geniş bir seçki sunmuştu ve bunu 2021 yılında %50 arttırarak 15 bin saate çıkarmayı planlıyor. Buradan hareketle, oluşan ve hazırlık aşamasında olan birçok yeni proje açıklandı. BluTV, açıkladığı yeni içeriklerin tamamını 2021 yılında abonelerine sunacak

  Çağatay Ulusoy’un başrolünde yer aldığı, yönetmen koltuğunda ise usta yönetmen Çağan Irmak’ın oturduğu, her şeyini kaybetmiş bir yapımcının 1960’lı yılların Türkiyesi’nde Yeşilçam Sineması’nda yeniden doğma ve aşkı bulma hikayesini konu olan ‘Yeşilçam: Bir Sinema Hayvanı’, oyuncu kadrosu ve efsanevi bir döneme ışık tutmasıyla BluTV’nin bu sezona damga vuracak özel yapımlarının başında geliyor.

  Sıfır Bir’in yapımcılarının yeni projesi; sosyal medya fenomenleri Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera’nın da içinde bulunduğu bir grup genci merkezine alan ‘HİÇ’ de BluTV’nin 2021’de yayına başlayacak projelerinden olacak. Bununla beraber, bir yandan Bonkis adını verdiği kafesini ayakta tutmaya çalışırken bir yandan da ilişki durumu ve geçmiş ilişkileri tarafından köşeye sıkıştırılan, hayalperest ve inatçı Deniz’in trajikomik hikayesi ‘Bonkis’ de BluTV’de seyirciyle buluşacak. Dizinin seanryosunu başrollerden birini oynayan Deniz Tezuysal kaleme aldı. Diğer oyuncular arasında Vildan AtaseverSergen Deveci ve Öykü Naz Altay bulunuyor

  Sürekli bir arayışta olan ajans başkanı ve farklı kişiliklere sahip çalışanlarının her gün karşı karşıya kaldığı gündelik krizlerinin eğlenceli bir şekilde anlatıldığı ‘Acans’ yeni projelerden biri. Reklam dünyasının kapılarını aralayacak olan dizi, Bülent Emrah Parlak, Algı Eke ve Derya Alabora’yı bir araya getiriyor. Bir diğer projes ise "Doğu" olacak. Hayatında hiçbir konuda başarılı olamayan Doğu’nun etrafında onu destekleyen kimse olmamasına ve gülünecek pek de bir şey bulamadığı hayatına rağmen komedyen olma serüvenini gözler önüne seren, Doğu Demirkol’un yazdığı ve başrolünde yer aldığı ‘Doğu’ da BluTV’de yayınlanacak.

  İlk kitabını yazmaya çalışan bir yazar ve acılı genç bir kadının küçük bir tatil beldesinde başlayan tutkulu yasak aşklarını konu alan ‘Saklı’ da yeni sezonda BluTV’de izleyicilerin beğenisine sunulacak. Okan Bayülgen’in her bölüm farklı bir konuğuyla otelde konakladığı ve hayatın anlamına dair sohbetler gerçekleştirdiği ‘Renkli Rüyalar Oteli’ adlı programı, dövüş sporlarına gönül veren profesyonellerin ve amatörlerin iniş çıkışlarla dolu yaşantılarına tanık olacağımız ‘Dövüşçü’ ve İstanbul’un tarihi ile ön plana çıkan ikonik mahallelerinden Fatih Karagümrük’ü izleyicilere semtin insanlarının yaşamları üzerinden sunan ‘Mahallem Karagümrük’ adlı özel yapımlar da BluTV'de izleyiciyle buluşacak.

   

  facebook Tweet
  Benzer Haberler
  Öneriler
  Yorumlar
  Yorumları göster
  Back to Top